The Resistance: Hidden Agenda

The Resistance: Hidden Agendaاکسپنشن یا توسعه بازی resistance (به تنهایی قابل بازی نیست)

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

76,500 تومان

85,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری The Resistance: Hidden Agenda

توسعه‌ی Hidden Agenda از بازی فکری The Resistance، شامل سه بسته‌ی الحاقی است:

بسته‌ی Assassin: از زمانی که بازی رومیزی The Resistance: Avalon منتشر شده، تا به امروز، درخواست‌های زیادی از جانب طرفداران به شرکت تولیدکننده برای فراهم کردن شخصیت‌های جذاب نسخه‌ی Avalon در نسخه‌ی اصلی بازی ارائه شده است. اکنون، مفتخر هستیم که اعلام کنیم تمام نقش‌ها و شخصیت‌های جذاب بوردگیم Avalon با طراحی و نام‌هایی جدید و متناسب، به کمک بسته‌ی الحاقی Assassin, وارد بازی فکری The Resistance شده است.

بسته‌ی Defector: بسته‌ی الحاقی Defector، که خود شامل دو روش مختلف برای بازی است، به عنوان توسعه‌ای برای Board Game آوالون، معرفی شده بود. در روش اول، Defector ها می‌توانند در جریان بازی گروه خود را تغییر دهند؛ به این ترتیب بازیکنان هیچ‌گاه نمی‌توانند از وفاداری شخصی به یک گروه خاص اطمینان داشته باشند. در روش دوم، Defector ها یکدیگر را می‌شناسند؛ به این ترتیب اتهام‌های فریب‌کارانه از همان ابتدای بازی، آغاز خواهد شد.

بسته‌ی Trapper: هر تیمی که برای مأموریت معرفی می‌شود، شامل یک شخصیت اضافه است که به مأموریت نمی‌رود. برای این کار، سرپرست مأموریت یکی از افراد تیم مأموریت را قرنطینه کرده، و تمام حرکات و رفتارهای او را رصد می‌کند، تا مطمئن شود که نمی‌تواند مأموریت را با شکست مواجه کند. در این حالت، اگر شما در نقش یک جاسوس موفق به ورود به تیم مأموریت شده باشید، نمی‌دانید که با Fail کردن مأموریت باعث شکست خوردن آن می‌شوید، یا به سادگی هویت خود را آشکار می‌سازید. با توجه به این قوانین، گروه مقاومت می‌تواند تیم‌هایی را که در آن جاسوس وجود دارد، برای مأموریت انتخاب کند؛ با این شرط که به سرپرست تیم اطمینان کافی داشته باشند که جاسوس مورد نظر را قرنطینه کند.

اولین نسخه‌ی چاپ‌شده از توسعه‌ی Hidden Agenda، شامل قوانینی برای قدرت‌های ویژه‌ی شخصیت‌های مختلف بود، که می‌توان در وبسایت BoardGameGeek به مجموعه‌ی این قوانین دسترسی پیدا کرد.

از مکانیزم‌های اصلی این بوردگیم (Board Game)، می‌توان به Partnership، Simultaneous Action Selection، و Voting اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۵ تا ۱۰ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out