پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

بهترین روش پرداخت استفاده از روش پرداخت آنلاین می‌باشد. پرداخت آنلاین در تمامی مراحل خرید و ثبت سفارش فعال بوده و شما می‌توانید پس از نهائی کردن سفارش خود، وجه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمائید. لازم به ذکر است جهت استفاده از سیستم پرداخت آنلاین، کارت بانکی شما باید دارای رمز دوم باشد. در غیر این صورت با مراجعه به خود پرداز و یا شعب بانک مربوطه نسبت به فعال کردن رمز دوم کارت خود اقدام فرمائید.

در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، ارائه کارت شناسایی معتبر از سوی تحویل گیرنده سفارش الزامی است.

 پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی بانک را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلام شده کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.


 پرداخت در محل تحویل

برای آن دسته از کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی وجه سفارش خود را ندارند، این امکان فراهم شده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس سیاره بازی باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش به صورت نقدی پرداخت کنند.


 بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا

در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به وبسایت (از طریق ایمیل یا تلفن) اعلام نمائید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی به حساب شما عودت داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.


 در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به سوالات متداول مراجعه نمایید.