The Resistance: Hostile Intent

The Resistance: Hostile Intentاکسپنشن یا توسعه بازی resistance (به تنهایی قابل بازی نیست)

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

72,250 تومان

85,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری The Resistance: Hostile Intent

توسعه‌ی Hostile Intent برای بازی فکری The Resistance، شامل سه بسته‌ی الحاقی است.

بسته‌ی Hunter: نبرد بین گروه مقاومت و جاسوس‌ها، شدیدتر شده است. از این پس، دیگر شکست یا پیروزی در مأموریت‌ها برای بردن بازی کافی نیست. اینجاست که خود شخصیت‌ها توسط بازیکنان، مورد اتهام قرار می‌گیرند. در این بسته‌ی الحاقی از بازی رومیزی The Resistance، بازیکنان در تلاش برای یافتن رهبر گروه مقابل هستند تا قدرت او را خنثی کنند. این بسته‌ی الحاقی، سطح جدیدی از فعل و انفعال، استنتاج، و فریب‌کاری را به ارمغان آورده است.

بسته‌ی Reverser: معکوس‌کننده‌ها (Reversers) توانایی برعکس کردن نتیجه‌ی هر مأموریتی را دارند. با استفاده از معکوس‌کننده‌ها در تیم Resistance، امکان پیروزی در یک مأموریت از دست رفته، و یا برعکس، شکست خوردن مأموریتی که پیروزی در آن حتمی بوده است، وجود دارد. استفاده از معکوس‌کننده‌ها باعث افزایش جذابیت بازی و پیچیده‌تر شدن معمای کشف جاسوس‌ها شده، و تجربه‌ی این بازی استنتاجی را بهبود می‌بخشد.

بسته‌ی Inquisitor: مفتش (Inquisitor) شخصیتی است که اولین بار در نسخه‌ی Avalon از بوردگیم The Resistance معرفی شد. استفاده از این شخصیت دلخواه است. بازیکنی که کارت Inquisitor را در دست دارد، توانایی مشاهده‌ی هویت یکی از بازیکنان را دارد؛ به این ترتیب، اضافه شدن این شخصیت، به سادگی جذابیت بازی را به علت کمک‌های او و ایجاد چالش‌های جدید، افزایش می‌دهد. مفتش، با روشن کردن حقیقت (و یا ارائه‌ی حقیقتی جعلی که ساخته‌ی ذهنش است)، پیچیدگی کشف جاسوس‌ها را افزایش می‌دهد.

از مکانیزم‌های اصلی این بوردگیم (Board Game)، می‌توان به Partnership، Simultaneous Action Selection، و Voting اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۵ تا ۱۰ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out