One Night Ultimate Vampire

One Night Ultimate Vampire

کاهش قیمت !
نو

365,500 تومان

430,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

One Night Ultimate Vampire
بازی فکری خون‌آشام یک‌شبه

بدون گرداننده‌ی بازی، بدون حذف بازیکن، و بدون گرگینه!
در بازی فکری One Night Ultimate Vampire، خورشید به تازگی غروب کرده است، و خون آشام‌ها به سمت شهر کوچک و مردمانی که در خواب هستند، سرازیر شده، و کم‌کم بخشی از مردم بی‌گناه را به خون‌آشام‌هایی جدید تبدیل می‌کنند. خوشبختانه، در شهر نگهبانان محافظی وجود دارد، که هر کدام قدرت ویژه‌ای دارند، و هر چه را که در توان دارند، برای پیشگیری از این تهدید به کار می‌گیرند.
بازی رومیزی One Night Ultimate Werewolf، بازی‌ای سریع برای ۳ تا ۱۰ نفر است، که هر کدام از بازیکنان در آن نقش ویژه‌ای به عهده می‌گیرند: خون‌آشام شرور، کوپید، قاتل زیرک، و دیگر شخصیت‌ها، که هر کدام قدرت مختص به خود را دارند. پیش از آغاز شب، شهر باید تصمیم بگیرد که کدام یک از افراد حاضر، خون‌آشام است. زیرا، تنها چیزی که برای بردن بازی به آن نیاز دارید، یافتن یکی از خون‌آشام‌ها است!
بازی One Night Ultimate Vampire، قابلیت ترکیب با بازی‌های One Night Ultimate Werewolf و One Night Ultimate Werwolf Daybreak یا هر دوی آن‌ها را دارد.
بوردگیم یا بهتر است بگوییم بازی شخصیت-محور One Night Ultimate Vampire، از بازی‌های سبک مهمانی (Party) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Role Playing، Variable Player Powers، و Voting اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۳ تا ۱۰ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out