Ultimate Werewolf: Deluxe Edition

Ultimate Werewolf: Deluxe Edition

مناسب 5 الی 75 بازیکناطلاعات بیشتر

نو

420,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Ultimate Werewolf: Deluxe Edition
بازی فکری گرگینه: نسخه‌ی ویژه

بازی فکری Ultimate Werewolf، یک بازی سراسر فعل و انفعال و استنتاج است که در آن دو تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند: شهروندان و گرگینه‌ها. شهروندان نمی‌دانند چه کسانی گرگینه هستند. گرگینه‌ها سعی می‌کنند در در جریان بازی ناشناخته باقی مانده و کم‌کم شهروندان را یک به یک از بازی خارج کنند. یکی از بازیکنان در نقش گرداننده و مدیر بازی است، و به هیچ کدام از دو تیم دیگر تعلق ندارد.
بازی رومیزی Ultimate Werewolf طی مجموعه‌ای از روزها و شب‌ها اتفاق می‌افتد. در طول روز بازیکنان با یکدیگر در رابطه با این که چه کسی گرگینه است، مشورت کرده، و در نهایت یکی از بازیکنان را با رأی‌گیری از بازی خارج می‌کنند. هر شب، گرگینه‌ها یکی از بازیکنان را انتخاب کرده، تا از بازی خارج کنند. این در حالی است که Seer امکان این را دارد تا از گرگینه بودن یا نبودن یکی از بازیکنان مطلع شود. زمانی که تمام شهروندان یا تمام گرگینه‌ها از بازی خارج شوند، بازی با پیروزی تیم مقابل به پایان می‌رسد.
نسخه‌ی لوکس (Deluxe Edition) از بازی Ultimate Werewolf، دارای تصویرسازی جدید، طراحی جدید، بازنویسی قوانین و جامع‌تر شدن آن، و صفحه‌ی مدیریت بهتر برای گرداننده‌ی بازی است. علاوه بر این، تعداد بازیکنانی که قابلیت انجام این بازی را دارند، از همیشه بیشتر شده است. کارت‌ها و اجزای موجود در بسته، قابلیت بازی برای ۷۵ نفر را فراهم کرده است که آن‌ها را در یک یا چند دهکده پوشش می‌دهد.
بوردگیم Ultimate Werewolf: Deluxe Edition، از بازی‌های سبک مهمانی (Party) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Role Playing، Variable Player Powers، و Voting اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۵ تا ۱۰ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out