Pandemic: Rising Tide

پندمیک : طغیان امواج (Pandemic: Rising Tide)

کاهش قیمت !
نو

1,190,000 تومان

1,400,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Pandemic: Rising Tide

بازی پندمیک: سیلاب تهدیدکننده (طغیان امواج)

 

در انتهای عصر انقلاب صنعتی در هلند هستیم. در طول قرن‌های متمادی، از خاکریزها و پمپ‌های بادی برای جلوگیری از تهدید دائمی سیلاب دریای شمال استفاده می‌شده، اما این سیستم دیگر بیش از این پاسخگو نیست.

در بازی فکری Pandemic: Rising Tide، هدف شما ساختن چهار سازه‌ی هیدرولیکی در چهار مکان استراتژیک، برای مقابله با تهدید سیلاب، و جلوگیری از یک تراژدی ملی است. طوفان‌ها سهمگین، و دریاها ناآرامند. وظیفه‌ی شما تحت کنترل گرفتن جریان آب، و منحرف کردن آن به جایی خارج از هلند است. اکنون زمان کار است!

کنترل آب‌هایی که مناطق حومه‌ی شهر را تهدید می‌کنند، بزرگ‌ترین چالش شما در این بازی است. سطح آب در هر منطقه، به وسیله‌ی مکعب‌ها نمایش داده می‌شود. از آنجا که سیستم‌های کنترل سطح آب در حال خراب شدن هستند، تعداد مکعب‌هایی که به صفحه‌ی بازی وارد می‌شوند، بیشتر و بیشتر می‌شود. در شرایطی که سطح آب رفته رفته بالا می‌رود، عدم توانایی در نگهداری و تعمیر سیستم‌های کنترل سطح آب، موجب ایجاد سیلاب در تمام مناطق صفحه‌ی بازی خواهد شد.

برای ساختن موفقیت‌آمیز چهار سازه‌ی هیدرولیکی و پیروزی در بازی رومیزی Pandemic: Rising Tide، باید ابتدا بتوانید مسیر حرکت آب را پیشبینی و منحرف کنید. عدم توانایی در کنترل سطح آب در همه‌ی نقاط کشور، به سرعت شما را به سمت شکست پیش می‌برد. خوشبختانه، می‌توان سطح آب را با احداث خاکریزها و پمپاژ آن به مناطق دیگر، تا حدودی کنترل کرد. شناسایی و مداخله‌ی به موقع در مناطق پرریسک، شما را یک قدم به پیروزی نزدیک‌تر می‌کند.

بوردگیم پندمیک: رایزینگ تاید از جمله بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Co-operative Play اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیهمکاری مشترک
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out