پاندمیک: سلطنت کثولو (Pandemic: Reign of Cthulhu)

پاندمیک: سلطنت کثولو (Pandemic: Reign of Cthulhu)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Pandemic: Reign of Cthulhu

بازی پندمیک: سلطنت کاتولو

شیاطین باستانی، موجوداتی که با نام «قدیمی‌ها» شناخته می‌شوند، از زندان‌های کیهانی خود خارج شده، و در حال حرکت به سمت دنیای ما هستند. هر چیزی که می‌شناسید یا دوست دارید، ممکن است در این بی‌نظمی و دیوانگی قریب‌الوقوع از بین برود. آیا شما و همکاران‌تان موفق می‌شوید که به‌موقع دروازه‌های ورود شیاطین را کشف و آن‌ها را ایمن کنید؟ عجله کنید، پیش از آن که دچار جنونی شیطانی شوید!

در بازی فکری Pandemic: Reign of Cthulhu، با تجربه‌ی جدیدی از بازی پندمیک، این بار در شرایطی ترسناک از مقابله با ۱۲تا از «قدیمی‌ها»، که هر کدام قدرت مختص به خود را دارند، مواجه هستید. در این بازی رومیزی، بازیکنان در نقش مامورانی هستند که سعی در کشف و بستن دروازه‌های ورود شیاطین به دنیا دارند، که البته با ریسک بالای مواجهه با آن‌ها، جنون و از دست دادن عقل خود هستند.

در این بازی رومیزی، به جای علاج بیماری‌ها که هدف Board Game اصلی پندمیک بود، شما سعی در بستن راه‌های ورود شیاطین به شهرهای افسانه‌ای انگلستان مانند آرخام، دانویچ، اینسموس، و کینگزپورت را دارید. آیا شما و همکاران‌تان می‌توانید به موقع تمام دروازه‌های ورود را ببندید؟ عجله کنید، پیش از آن که در برابر جنون و شیطان‌هایی که به یک قدمی شما رسیده‌اند، تسلیم شوید.

بوردگیم Pandemic: Reign of Cthulhu، از جمله بازی‌های سبک تماتیک (Thematic) و استراتژیک (Strategic) است.از جمله مکانیزم‌های این Board Game، می‌توان به Hand Management، Point to Point Movement، و Set Collection اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی همکاری مشترک، بازی استراتژیک، بازی داستانی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۴ سال به بالا
مکانیک های بازیAction Point Allowance System, Co-operative Play, Hand Management, Point to Point Movement, Set Collection, Trading, Variable Player Powers
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
جنس قطعاتمقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out