Deus

دئوس (Deus)

کاهش قیمت !
نو

891,000 تومان

990,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Deus

بازی فکری دئوس


تعداد بازیکنان: ۲-۴ نفر
مدت زمان بازی: ۶۰-۹۰ دقیقه
سن بازی: +۱۴
رتبه کلی: ۳۰۲
رتبه استراتژیک: ۱۹۴
درجه سختی: ۲.۸۵/۵

در بردگیم استراتژی دئوس، بازیکنان در یک محیط مشترک مشغول فعالیت خواهند بود تا تمدن‌هایشان را ارتقا بخشند، هر بازیکن بازی را با ۵ کارت سازه در دستش آغاز می‌کند، در هر نوبت بازیکنان یا از کارت‌هایشان برای ساختن یک سازه استفاده می‌کنند یا از آنها برای گرفتن پیشنهاد از خدایان استفاده می‌کنند.
کارت‌ها در ۶ رنگ هستند: قرمز مربوط به جنگ و نظام، سبز برای تولید منابع، آبی برای تجارت، قهوه‌ای برای امتیاز، بنفش مربوط به معابد و زرد برای یک نوع از کالاها.
برای ساختن یک سازه، شما از بردگیم وسط بازی که از قطعات ۶ ضلعی و دایره شکل تشکیل شده است استفاده خواهید کرد، این قطعات ۶ ضلعی دارای ۷ منطقه‌ی مجزا می‌باشند که براساس تعداد بازیکنان در وسط میز بازی در کنار هم قرار خواهند گرفت.
پس از ساختن سازه مورد نظر، کارت مربوطه را در صفحه‌ی شخصی‌تان و بر روی کارت‌های دیگری که در آنجا و در آن رسته موجود بوده‌اند قرار خواهید داد، با این کار کارت‌ها فعال شده و عملیات مربوط به آنها اجرا خواهند شد.
هنگامی‌که از یکی از خدایان پیشنهادی دریافت می‌کنید، بسته به تعداد کارتی‌ که از دسستتان خارج کرده‌اید، کارت بر می‌دارید تا دوباره در دستتان ۵ کارت داشته باشید.
بازی هنگامی تمام خواهد شد که هیچ روستایی در برد گیم اصلی باقی نمانده باشد که یا محاصره شده باشد یا به آن حمله شده است، یا همه‌ی معابد ساخته شده باشند. برنده کسی خواهد بود که بیشترین امتیاز را کسب کرده است. 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۴ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out