Mice and Mystics

موش ها و رمزها (Mice and Mystics)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Mice and Mystics
موش‌ها و رمزها

توضیح ناشر بازی:
در بازی فکری Mice and Mystics شما در نقش افرادی وفادار به پادشاه هستید، که برای فرار از چنگال Vanestra، تبدیل به موش شده‌اید. اکنون، باید نقش موش صحرایی زیرکی را بازی کنید که در حال فرار از قلعه‌ایست که ۲۰ برابر بزرگ‌تر از گذشته به نظر می‌رسد. با وجود نوچه‌هایی که در اختیار Vanestra است، و تهدیدهای بی‌شماری که قهرمانان بازی با آن مواجه هستند، شرایط خطرناکی در قلعه در انتظار شمایی است که اکنون به اندازه‌ی یک انجیر هستید! می‌توانید در نقش Prince Collin زرنگ، با سد کردن مسیرهای دشمن، گروه را از او دور نگه دارید؛ یا نقش Nez Bellows، آهنگر قدرتمند را امتحان کنید؛ می‌توانید در نقش Maginos، موش پیر و چروکیده، دشمنان را گیج و پریشان کنید؛ یا با نقش Tilda، که پزشک سابق قلعه بوده است، هم‌تیمی‌های خود را شفا دهید. در نتیجه، هر کدام از بازیکنان، در مأموریت جستجوی پادشاه و هشدار دادن به او، نقشی حیاتی را ایفا می‌کنند. در نتیجه، هماهنگی تمام بازیکنان، و برنامه‌ریزی‌ای دقیق، برای شناسایی نقاط ضعف Vanestra و شکست دادن او الزامی است.

بازی رومیزی Mice and Mystics، یک بازی همکاری مشترک و پر از ماجراجویی است، که در آن بازیکنان با همکاری یکدیگر سعی می‌کنند، قلمروی پادشاه را که با خطراتی مواجه شده، نجات دهند. آن‌ها در این راه، با دشمنان زیادی از جمله موش‌های دشمن، سوسک، عنکبوت، و ترسناک‌تر از تمام آن‌ها، با گربه‌ی خانگی قلعه، Brodie، مواجه می‌شوند. بوردگیم Mice and Mystics، بازی‌ای سراسر نوآوری است، که در آن بازیکنان وارد محیطی دائماً متغیر، و پر از فعل و انفعال می‌شوند، که دارای سیر داستانی بسیار غنی‌ای است که بازیکنان آن را در طول بازی شکل می‌دهند. در این بازی، «سیستم پنیر»، به بازیکنان اجازه می‌دهد، تا با ذخیره کردن تکه‌های ارزشمند پنیری که در مسیر خود پیدا کرده‌اند، و استفاده از آن‌ها در زمان مناسب، توانایی‌های ویژه‌ای به دست آورند، و بر شرایطی که به نظر می‌رسد در تقابل با آن شانسی نداشته باشند، غلبه کنند.

بوردگیم Mice and Mystics، یک ماجراجویی فراموش‌نشدنی را برای گروه‌تان به ارمغان می‌آورد که برای مدت‌ها در ذهنشان باقی مانده و راجع به آن صحبت می‌کنند (البته اگر موش‌ها قدرت تکلم داشته باشند!).

پیشنهادی راجع به توسعه‌های بازی:
برای افرادی که اکسپنشن‌های این بازی را خریداری کرده‌اند، ترتیب پیشنهادی برای بازی کردن آن‌ها توسط طراح بازی، به صورت زیر است:
1- Sorrow and Rememberance (Base Game)
2- Cat's Cradle (Lost Chapter 1)
3- Heart of Glorm
4- The Ghost of Castle Andon (Lost Chapter 2)
5- Downwood Tales
6- Portents of Importance (Lost Chapter 3)

توسعه‌ی Portents of Importance توسط Tail Feathers به بازی اصلی مرتبط شده است.

بوردگیم Mice and Mystics از بازی‌های سبک تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Area Movement، Dice Rolling، و Storytelling اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژبک
تعداد بازیکن۱ تا ۴ نفر
مدت زمان بازیبیشتر از ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۷ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out