کودتا : اصلاحات (Coup: Reformation)

کودتا : اصلاحات (Coup: Reformation)اکسپنشن یا توسعه بازی کودتا (به تنهایی قابل بازی نیست)اطلاعات بیشتر

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Coup: Reformation

کودتا: اصلاحات

‏«Coup: Reformation»، توسعه‌ای برای بازی فکری Coup (کودتا) از شرکت «La Mame Games» است. در این Expansion، کارت‌هایی جدید، و همچنین قوانینی جدید نظیر تشکیل فراکسیون و همکاری تیمی به بازی اصلی اضافه شده، و موجب افزایش تنش و هیجان بازی شده است. همچنین، در این نسخه از بازی رومیزی Coup، به دلیل اضافه شدن ۱۵کارت شخصیت جدید، امکان بازی برای ۱۰نفر نیز فراهم شده است.

در بازی «کودتا: اصلاحات»، هر بازیکن خود را عضو یکی از دو فراکسیون کاتولیک (یا اصول‌گرا در نسخه‌های جدید) و پروتستان (یا اصلاح‌طلب در نسخه‌های جدید) معرفی کند. بازیکنان نمی‌توانند در بازی هم‌فراکسیونی‌های خود را مورد حمله قرار دهند.

در جریان بازی، با پرداخت مبلغی به خیریه، می‌توانید فراکسیون خود یا گروه بازیکن دیگری را تغییر دهید. اما، با تغییر فراکسیون خود، یا اخراج شدن از یک فراکسیون، هدف نهایی‌تان تغییر نخواهد کرد. زیرا در نهایت فقط یک نفر پیروز بازی خواهد بود، و حتی دوم شدن نیز ارزشی ندارد.

بوردگیم یا بهتر است بگوییم کارت گیم «Coup: Reformation»، امکان همکاری بازیکنان در تیم‌هایی شناور و قابل‌تغییر را به بازی اصلی اضافه کرده، که بحث و جدل‌های درون‌تیمی و برون‌تیمی را به دنبال خواهد داشت. بازیکنان با استفاده از تغییر فراکسیون در جریان بازی، می‌توانند خود را از تهدید تیم رقیب محفوظ کنند. 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out