بازی ایرانی تبانی COLLUSION

بازی ایرانی تبانی COLLUSION

بازی ایرانی تبانی COLLUSION

یک بازی نقش مخفی و مافیایی

تعداد بازیکنان: 4 تا 8 بازیکن

زمان بازی: حدود 30 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 10 سال

محصول زینگو

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

233,750 تومان

275,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی تبانی COLLUSION

بازی فکری تبانی زینگو COLLUSION یک بازی کارتی و زیبا که ساخت گروه زینگو است که در این بازی ، بازیکنان در نقش تبهکاران مشهوری هستند که میخواهند طلاهای بیشتری با کشتن و از بین بردن یکدیگر بدست بیاورند .

تبهکاران و آدمکش‌های معروفی که می‌شناسید ، در یک سرقت بزرگ با هم همکار شده‌اند و کلی طلا به جیب زده‌اند . فقط تصور کنید سرقتی که با همکاری جوکر و جان ویک ، والتر وایت و … انجام می‌شود ، چه شاهکاری از آب در می‌آید . اما همکاری تا همین‌جا ادامه داشت … حالا کار تمام شده وقت تقسیم طلاها رسیده .. هر چند از همان اول هم هیچکدامشان قصد نداشته طلاها را با بقیه شریک شود .

همه امشب دعوت جوکر در زیرزمین مخفی‌اش جمع شده‌اند تا سهمشان را بگیرند . قبل از سرقت ، جوکر مخفیانه با هر کس صحبت کرده و گفته اگر بعد از این کار تمام شد یک نفر دیگر را بکشد ، یک سهم کم می‌شود . او می‌خواهد مثل همیشه با یک نقشه به راحتی از سر راهش بردارد اما چیزی که هوز نفهمیده‌ این است که این‌ها خلافکاران معمولی نیستند ، آدمکش‌های حرفه‌ای اند و امشب آمده‌‌اند تا در پوشش‌های دوستی ، کار بقیه را تمام کنند و طلاها را ببرند . این وسط خود جوکر هم با تمام زرنگی‌اش ، در امان نیست …

در تبانی هر یک از شما در نقش یکی از شخصیت‌ها ، سعی در فریب دادن بقیه و حذف کردنشان از بازی دارید . به نظرتان کدام شخصیت بر بقیه پیروز می‌شود ؟ جان ویک با مهارت‌های فوق‌العاده‌اش طلاها را صاحب می‌شود یا پروفسور با نقشه‌های بی نقصش ، دیگران را از میدان به در می‌کند ؟ شاید هم دکتر هانیبال لکتر با بازی‌های روانی‌اش همه را دیوانه کند ، باید دید .

مشخصات بازی فکری تبانی زینگو COLLUSION :
بازی فکری تبانی زینگو COLLUSION برای 4 تا 8 نفر است که برای گروه سنی 13+ مناسب است و زمان مورد نیاز برای بازی این بازی فکری 30+ دقیقه است

محتویات بازی :
دارای 8 کارت هویت ( جوکر ، جان ویک ، والتر وایت ، تامی شلبی ، پروفسور ، جیگ ساو ، آنتون شیگور ، هانیبال لکتر )
دارای8 دسته کارت بازی ( مجموعا 64 کارت )
دارای 6 کارت دوئل
دارای 54 کارت طلا به سه مقدار (3،4،5 )
دارای 8 پایه کارت

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out