بازی ایرانی دنیای کوچک (Small World)

بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت Small World World of Warcraft

بازی ایرانی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت

برگرفته از بازی خارجی Small World: World of Warcraft

محصولی از دهکده برد گیم

یک کلام, ختم کلام: بکشید تا کشته نشوید ...!

کاندیدای جایزه Spiel des Jahres در سال 2000

تعداد نفرات: 2 الی 5 نفر

زمان بازی: حدود 90 الی 120 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 12 سال

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

758,100 تومان

798,000 تومان

-5%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت

برگرفته از بازی خارجی Small World: World of Warcraft

روز جدیدی در سرزمین Azeroth آغاز شده، روزی شبیه به تمام روزهای قبل و تمام روزهای بعد از آن. روزی پر از نبردهای بی‌رحمانه برای کنترل جهان Warcraft. نه تنها در این جهان کوچک برای همه جا نیست، بلکه یک نزاع همیشگی بین دو گروه Alliance و Horde در میان است. صبح شده و زمان آن رسیده تا در خطوط مقدم نبرد حاضر شوید.

هدف بازی:

بازیکن باید بر روی هر کدام از جفت‌های قبل از جفتی که انتخاب کرده یک سکه از انبار خودش قرار دهد تا به این شکل هزینه را پرداخت کند. 

ویدیوی آموزش و گیم پلی بازی دنیای کوچک: دنیای وارکرفت Small World World of Warcraft

سرزمین Azeroth، جهانی جادویی و بسیار بزرگ است. اما آنقدر بزرگ نیست که تمام نژاد‌های خودخواهی که دائما به دنبال گسترش قلمرو خود هستند را در خود جای دهد. مخصوصا اگر اکثر آن نژادها متعلق به دو گروهی باشند که نزاع بینشان تا ابد ادامه دارد. البته، نژادهایی که به هیچ کدام از این دو گروه تعلق ندارند از این موضوع خوشحالند و به دنبال گرفتن ماهی از این آب گل آلود هستند و می‌خواهند تا آنجا که می‌توانند زمین‌های بیشتری را اشغال کرده و در آن رشد کنند. 

بعد از اینکه یک نژاد از جهان Warcraft را به همراه قدرت ویژه‌اش انتخاب کردید، باید از قابلیت‌ها و مهارت‌های آن استفاده کنید تا مناطق اطراف را تسخیر کرده و سکه پیروزی جمع کنید - که معمولا با سرکوب همسایه‌های ضعیف تر از شما این اتفاق رخ می‌دهد. با قرار دادن نیروها (توکن‌های نژاد) در مناطق مختلف و تسخیر سرزمین‌های مجاور، در انتهای نوبتتان به ازای هر منطقه‌ای که تحت کنترل شما باشد سکه پیروزی کسب خواهید کرد. اما بالاخره روزی فرا می‌رسد که نژاد شما آنقدر در پهنه وسیعی پخش شده باشد (مثل همان نژادهایی که قبلا دخلشان را آوردید!) که مجبور شوید آنها را رها کنید و به سراغ نژاد دیگری بروید. کلید پیروزی در این است که بدانید چه زمانی باید قید امپراتوری فعلی‌تان را بزنید و نژاد دیگری را انتخاب کنید تا بتوانید بر جهان Warcraft حکمرانی کنید!

بازیکنی که به تازگی یک بازی ویدیویی انجام داده باشد، بازی را شروع می‌کند. بازی به شکل ساعت‌گرد ادامه پیدا می‌کند و بازیکنان یکی پس از دیگری نوبتشان را بازی می‌کنند. وقتی که تمام بازیکنان یک نوبت بازی کنند، یک دور از بازی تمام می‌شود.

سپس، بازیکن اول نشانگر نوبت شمار را یک فضا در نوار نوبت‌ها جلو می‌برد و نوبت بعدی خودش را شروع می‌کند. بعد از او هم سایر بازیکنان نوبتشان را بازی می‌کنند.

وقتی که نشانگر نوبت به آخرین فضای نوار برسد، هر بازیکن آخرین نوبت خودش را بازی می‌کند و سپس بازی تمام می‌شود. بازیکنی که بیشترین سکه پیروزی را جمع کرده باشد برنده بازی خواهد بود.

وقتی که نشانگر دورشمار به آخرین فضای نوار دورشماری برسد (بسته به تعداد بازیکنان) و همه بازیکنان آخرین نوبتشان را بازی کرده باشند، سکه‌های پیروزی تمام بازیکنان رو خواهد شد. بازیکنی که بیشترین امتیاز را جمع کرده باشد برنده می‌شود. در صورت تساوی، از بین آنها، آن بازیکنی که بیشترین توکن نژاد (فعال + منقرض شده) را روی نقشه داشته باشد برنده است.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی خانوادگی، بازی استراتژیک
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۴۰ تا ۸۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out