بازی قورباغه های گرسنه 4 نفره

بازی قورباغه های شکمو 4 نفره

کاهش قیمت !
نو

263,500 تومان

310,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

قورباغه های شکمو همون چیزی هست که حسابی می تونه بچه ها رو هیجان زده کنه. چهار تا قورباغه  ی بامزه ی خوشگل که روی یک صفحه ی پلاستیکی به شکل برکه نصب شدن. این قورباغه ها خیلی گرسنشونه و تا توپ های رنگی رو می بینند شیرجه میزنن تا زودتر توپ ها رو بخورن و سیر بشن. این وسط هر قورباغه ای که توپ بیشتری خورده باشه برنده ی بازی میشه.  بازی قورباغه های شکمو 4 نفره یک بازی ایرانی با هدف سرگرمی و ایجاد لحظات شاد و خوش برای بچه هاست که در طول بازی اهداف اموزشی زیادی را پوشش می دهد. مثل افزایش هماهنگی چشم و دست. افزایش سرعت عمل و پرورش هوش هیجانی. این بازی برای گروه سنی 4 سال به بالا مناسب است.

فشار دادن یک اهرم و دیدن اینکه چطور قورباغه به جلو می‌پرد و توپ‌های کوچک را می‌بلعد فعالیتی است که به احتمال زیاد کودکان را به وجد می‌آورد. قورباغه‌های گرسنه چنین مکانیزمی دارد؛ روی یک صفحه‌ی برکه مانند پلاستیکی تعدادی توپ کوچک رنگی ریخته می‌شود و چهار قورباغه که در چهار گوشه‌ی صفحه قرار دارند با فشار اهرم به جلو می‌پرند و توپ‌ها را می‌بلعند. با تمام شدن توپ‌های وسط، کسی که قورباغه‌اش بیشترین توپ را بلعیده باشد برنده است.
قورباغه‌های گرسنه بیشتر یک اسباب‌بازی است با هدف تفریح و سر و صدا راه انداختن بچه‌های کوچک اما می‌توان از آن برای اهداف آموزشی هم استفاده کرد؛ برای مثال آموزش اعداد، شمارش و جمع. روی جعبه‌ی آن سه روش برای بازی پیشنهاد شده است، اما مثل هر بازی دیگری می‌توان روش‌های دیگری هم برای آن ابداع کرد؛ مثلاً هر بار فقط یک توپ وسط انداخت و بعد از بلعیده شدن آن توپ بعدی را.
روش بازی:

شروع بازی با ریختن توپ ها در وسط برکه است و بعد کافیه اهرم رو فشار بدین تا قورباغه ها به جلو بپرن و شروع به خوردن توپ ها کنند. این فعالیت باعث ایجاد هیجان و نشاط فوق العاده ای میشه.

بازی هیجانی قورباغه های شکمو 4 نفره یه بازی هیجان انگیز دو ، سه یا چهار نفره است که می تونه سرعت عمل بازیکن ها رو افزایش بده. هوش هیجانیشون رو تقویت کنه و به بچه ها رنگ ها و شمارش رو هم یاد می ده.

بازی قورباغه های شکمو برای بچه های بالای چهار سال مناسبه چون توپک های ریز داره اما کوچیکتر ها هم می تونن با نظارت والدین بازی کنند و حسابی لذت ببرند.

تولید کننده گروه سنی مناسب برای این بازی را ۴ سال به بالا مشخص کرده است؛ احتمالاً به دلیل ریز بودن توپ‌های کوچک. با وجود این، بچه‌های کوچک‌تر هم می‌توانند تحت نظارت دقیق بزرگترها از این بازی لذت ببرند. در بازی با بچه‌های کوچک‌تر می‌توان فرصت بیشتری به آن‌ها داد تا توپ بیشتری جمع کنند و لذت پیروزی را بچشند. این باعث می‌شود که اعتماد به نفس آن‌ها تقویت شود.

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out