ریشه (Root)

ریشه (Root)

تعداد بازیکنان: 2 تا 4 نفره (بهترین حالت بازی: 4 نفره)

زمان بازی: حدود 60 تا 90 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 10 سال

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

1,215,000 تومان

1,350,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری و بردگیم روت (ریشه)  Root


روت، یک بازی ماجراجویانه و جنگی است که در آن، از 2 تا 4 بازیکن (اگر از اکسپنشن «ریوِرفولک» هم استفاده کنید، از 1 تا 6 بازیکن) بر سر تصاحبِ بخشی بزرگ از حیات وحش باهم رقابت می‌کنند.
«مارکی دو گربه»ی بدذات و پلید، جنگل را به تسخیرِ خود در آورده و می‌خواهد همه‌ی ثروت آن را غارت کند! بسیاری از موجودات جنگل، باهم متّحد شده‌اند و به‌دنبالِ راهی برای افزایش قدرت خود و سرنگون کردنِ گربه‌ها هستند! متّحدین برای رسیدن به این هدف، باید از کمکِ کولی‌های سرگردان که می‌توانند در همه‌ی گذرگاه‌های خطرناک جنگل، رفت و آمد داشته باشند، استفاده کنند. اگرچه برخی از این کولی‌ها ممکن است با رویاها و آرزوهای متّحدین هم‌داستان شوند ولی بسیاری از آن‌ها آن‌قدر پیر هستند که دوران شکوه و عظمتِ فرمانرواییِ پرندگان شکاری را به خاطر بیاورند.
هم‌زمان، در حاشیه‌ی جنگل، پرندگان پُرسَروصدا و پُرمدّعا، فرماندهی تازه پیدا کرده‌اند که معتقدند می‌تواند شکوه گذشته را به آن‌ها بازگرداند. صحنه، آماده‌ی نبردی است که می‌تواند سرنوشت جنگل را تعیین کند. بازیکنان تعیین خواهند کرد که کدام گروه خواهد توانست قدرت را به دست گرفته و ریشه‌های خود را محکم کند.

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out