در جستجوی آرکادیا (Arcadia Quest)

در جستجوی آرکادیا (Arcadia Quest)

نو

938,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری و رومیزی درجستجوی آرکادیا

Arcadia Quest
رتبه کلی: ۸۸
رتبه تماتیک: ۲۳
سال تولید: ۲۰۱۴
تعداد بازیکنان: ۲-۴ نفر، بهترین تعداد: ۴ نفر
مدت زمان بازی: ۶۰ دقیقه
سن بازی:+۱۳ سال
درجه

در برد‌گیم فانتزی و جذاب Arcadia Quest، بازیکنان قبیله‌های قهرمانان بی‌باک خود را برای عزل کردن ارباب خون آشام و جایگزین کردن خودشان بر منصب ریاست، رهبری می‌کنند.
اما فقط یک قبیله است که ممکن است به پایان برسد، بنابراین، بازیکنان برای پیروزی، هم باید با یکدیگر مبارزه کنند هم با هیولاهای اشغالگر بازی بجنگند.
بردگیم Arcadia Quest، نبردی تمام عیار است، بین ۲ تا ۴ بازیکن، که در آن هر بازیکن، یک قبیله شامل ۳ ابرقهرمان را در کنترل خود دارد، در برابر بازیکنان دیگر و همچنین هیولاهای مختلف که کنترل آنها توسط بازی انجام می‌گردد.
در هر سناریو، بازیکنان باید یک سری از اکتشافات را به پایان رسانند تا برنده شوند و انتخاب کنند تا در لشکر کشی بعدی، به کدام قسمت بروند.
بازیکنان قادر هستند تا مسیر لشکر کشی خود را از بین ۶ تا ۱۱ سناریوی موجود انتخاب کنند، بنابراین، در هر لشگر کشی اتفاقات جدیدی رخ خواهند داد.
در بازی جذاب و فکری آرکادیا کوئست برای توسعه نبرد، قهرمانان می‌توانند در حین بازی سلاح‌های جدید به دست آورند، این سلاح‌ها به آنها در غلبه بر مشکلات پیش رو کمک خواهند نمود. به علاوه، بازیکنان با به‌دست آوردن اکتشافات در یک سناریو، به سناریوی بعدی دست می‌یابند.مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out