کمت (Kemet)

کمت (Kemet)

کاهش قیمت !
نو

774,000 تومان

860,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری و رومیزی کمت

Kemet

در بازی فکری Kemet، بازیکنان با استخدام سرباز از قبیله‌ای مصری، استفاده از قدرت‌های شگفت‌آور خدایان مصر باستان، و ارتش‌های قدرتمند، سعی می‌کنند با پیروزی در نبردهایی دلاورانه، و یا هجوم به قلمروهای ثروتمند امتیاز کسب کنند. بازی به صورت معمول تا کسب ۸ تا ۱۰ امتیاز پیروزی ادامه پیدا می‌کند. امتیازهای پیروزی از طریق پیروزی در نبردها، در اختیار گرفتن معابد، در اختیار گرفتن اهرام فوق‌پیشرفته، قربانی شدن در راه خدایان، و کسب تبحر در قدرت‌های جادویی ویژه به دست می‌آیند.

جدال برای پیروزی در سرزمین «کمت» در دو فاز انجام می‌شود؛ روز و شب. هنگام روز، بازیکنان از میان یکی از ۹ فعالیتی که روی صفحه‌ی شخصی‌شان مشخص شده، یکی را انتخاب کرده و بی‌درنگ آن را اجرا می‌کنند. هرگاه تمام بازیکنان ۵ فعالیت را اجرا کردند، شب فرا می‌رسد. سپس از طریق معابدشان، و کشیدن کارت‌های Divine Intervention (شفاعت الهی) امتیاز کسب کرده، و پس از آن، ترتیب بازیکنان برای اجرای فعالیت‌ها در روز بعد را مشخص می‌کنند.

با پیش رفتن بازی، بازیکنان می‌توانند با استفاده از امتیازهای عبادت خود، قدرت‌هایی ویژه کسب کنند. بعضی از این قدرت‌ها، موجوداتی جادویی را به وجود آورده، تا برای کمک در نبرد، به سربازان قبیله بپیوندند. این موجودات، علاوه بر به وحشت انداختن دشمن، قدرت‌هایی ویژه را نیز برای شما به ارمغان می‌آورند.

آدمک‌های مینیاتوری و پرجزییات بازی، نمایانگر افراد حاضر در نبرد، و موجودات فرازمینی‌ای است که برای تقویت آن‌ها احضار شده‌اند. در این بازی رومیزی، نبرد از طریق انتخاب کارت از یک دست ۶ کارته انجام می‌شود، که به مرور از آن کاسته می‌شود. تقویت کارت‌های انتخاب‌شده از طریق بونوس‌ها نیز امکان‌پذیر است.

بوردگیم Kemet، از بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game، می‌توان به Action Point Allowance System، Are Control/Area Influence، و Card Drafting اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازیبیشتر از ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out