سیکلادس (Cyclades)

سیکلادس (Cyclades)

کاهش قیمت !
نو

1,035,000 تومان

1,150,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری cyclades

بازی " cyclades " طراحی شده توسط طراح بزرگ بازی های رومیزی، آقای برونو کاتالا به همراه لودویک مائوبلانک است. یک بازی استراتژی نیمه سنگین که شما را به دنیای یونان باستان و اساطیر آن می برد. یکی از نکات جالب توجه در بازی cyclades وجود فیگورهای زیبا و متنوع است. فیگور جنگجویان، کشتی ها، جانوران باستانی و قهرمانان افسانه ای. کیفیت ساخت خوب و صد البته یک گیم پلی خیلی خوب را در آن تجربه خواهید کرد.
در بردگیم cyclades ، بازیکنان باید برای خشنودی بزرگان قوم در یک رقابت تنگاتنگ شرکت کنند تا اولین نفری باشند كه می تواند دو شهر در مجمع جزیره یونان باستان که به نام cyclades شناخته می شود، بسازند.
لازمه رسیدن به پیروزی، احترام به همه بزرگان است. بازیکنی که قصد پیروزی دارد  نمی توانند تنها به خشنودی یکی از آن ها اکتفا کند. برای رسیدن به این منظور، در هر دور بازیکنان بایستی تلاشی مستمر کنند. چرا که در هر دور تنها یک بازیکن می تواند به این هدف برسد. همچنین هر بازیکن محدود به خشنودی یکی از پنج بزرگ قوم در هر نوبت است.
بازیفکری cyclades برای دو تا پنج بازیکن قابل اجرا است. زمان تقریبی بازی در حدود شصت تا نود دقیقه می باشد. با توجه به گرافیک و جلوه های بصری آن می توان گفت  تقریبا گذر زمان در بازی cyclades قابل لمس نیست. 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازیبیشتر از ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out