بلادبورن (Bloodborne: The Card Game)

بلادبورن (Bloodborne: The Card Game)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری بلادبورن Blood Borne


رتبه کلی: ۱۲۶۲
رتبه تماتیک: ۲۶۶
تعداد بازیکنان: ۳-۵ نفر، بهترین ۴-۵ نفر
مدت زمان بازی: ۳۰-۴۵ دقیقه
سن: +۱۴
درجه سختی بازی: ۲.۱/۵


بردگیم بلادبورن: یک بازی کارتی بر اساس یک بازی کامپیوتری به همین نام طراحی شده است، هزارتویی در حال تغییر همیشگی، قبرهای کنده شده توسط بزرگترین هیولاها که در زیر شهر مردگان زندگی می‌کنند. بازیکنان رقابت می‌کنند تا هیولاها را بکشند و خون‌شان را بدست آورند.
بصورت کلی، بازی فکری یا کارتی بلادبورن یک بازی مدیریت ریسک است با یک مقدار کار تیمی، مدیریت منابع و بروز کردن آنها همراه با تاکتیک‌های جذاب.
شما با یک دست از اسلحه‌های ساده در دست‌تان شروع می‌کنید که با بروز کردن آنها قدرت و قابلیت‌شان افزایش و توسعه می‌یابد.
هر دور از بازی، یک هیولا که به صورت اتفاقی انتخاب شده است به بازیکنان حمله می‌کند، که بازیکنان به صورت تیمی با آن مبارزه می‌کنند. همه‌ي بازیکنان به صورت همزمان کارتی را از دسته‌ی کارت‌هایشان برای کشتن هیولا رو می‌کنند.
بازیکنان بر اساس آسیبی که به هیولا وارد کرده‌اند خون بدست می‌آورند. هیولاها نیز با ریختن تاس به جنگ با بازیکنان خواهند پرداخت و آنها به‌ صورت نامحدود می‌توانند به بازیکنان آسیب بزنند.
بازیکنان می‌توانند تا هر وقت که بخواهند، نبرد با هیولا را ادامه دهند، اما اگر در جنگ کشته شوند، پیشرفت‌شان شکست خواهد خورد. بازیکنان می‌توانند جنگیدن را رد کنند و برای جمع کردن خون و دائمی کردن آنها اقدام کنند. خون‌های جمع شده به عنوان امتیاز بازیکنان محاسبه می‌شود.
اریک لنگ خالق این بازی در مورد این بازی می‌گوید: هدف من ایجاد ارتباط بین یک بازی کامپیوتری ناامید کننده به یک رقابت، بین بازیکنان بوده است، البته با چاشنی وحشت.


 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۳ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۴۰ تا ۸۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out