الیسیوم (Elysium)

الیسیوم (Elysium)

کاهش قیمت !
نو

841,500 تومان

990,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری الیزیوم Elysium


رتبه کلی: ۳۱۷
رتبه استراتژی:۲۰۹
سن:+۱۴
تعدادبازیکنان: ۲-۴، بهترین تعداد ۳ نفر
زمان بازی: ۶۰ دقیقه


یونان باستان: برای قدرتمند شدن خدایان شما می‌خواهید دل الهه‌ي گندم و معدن (المپیانز) را به دست آورید. یک نقش از این افسانه را برای خودتان انتخاب می‌کنید. قهرمانان راجمع می‌کنید و مصنوعات را قدرت می‌دهید، از خدایان تقاضا کنید و قدرت بگیرید تا داستان حماسی و اسطوره ای خودتان را روایت کنید.
در بازی فکری الیزیوم به متحدان‌تان اجازه دهید تا سرنوشت‌شان را بدست گیرند و وارد الیزیوم(بهشت) شوند، خانه‌ای پر از شکوه و شجاعت.
یک بار داستان‌ها حکایت می‌شوند و فقط یک الهه انتخاب خواهد شد تا در کنار زئوس باشد.
بردگیم الیزیوم یک بازی با مکانیزم جمع آوری مجموعه و ساخت ترکیب است که بازیکنان در آن با کارت‌های قهرمانان، آیتم‌ها، قدرت‌ها و خدایان دست و پنجه نرم می‌کنند. این کارت‌ها دارای قدرت‌های خیلی متفاوتی هستند و شما می‌توانید ترکیب قدرت ایجاد کنید تا طلا بدست آورید( یاری خدایان) و نشانه‌های قدرت (رحم خدایان). هر کارت متعلق به یکی از اعضای خانواده ۸ نفری الهه‌ی گندم و معدن( المپیانز) می‌باشد ویک رتبه از ۱تا ۳ را نشان می‌دهد.
در طول ۵ دور از بازی، بازیکنان تلاش خواهند کرد تا کارت‌های‌شان را به الیزیوم تبدیل کنند و نقش خودشان را حکایت کنند، که سری کارت‌هایی است که یا از یک خانواده هستند یا از خانواده‌های مختلف و دریک رتبه باشند.  بیشترین داستان حماسی، بیشترین ترحم را بدست خواهند آورد. اما وقتی که آنها به الیزیوم می‌روند، بیشتر کارت‌ها، قدر‌ت‌شان را از دست می‌دهند، بنابراین بازیکنان باید بعضی از ترکیب‌ها را بسوزانند.
یک بازی تعادل و فرصت با اکشن‌های ساده، اما با چند راهی‌های دائمی و کاملا استراتژی.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۴ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out