پندمیک ایبریا (Pandemic Iberia)

پندمیک ایبریا (Pandemic Iberia)

نو

340,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Pandemic Iberia

بازی پندمیک ایبری

توضیح ناشر بازی:

به شبه جزیره‌ی ایبری خوش آمدید! در سال ۱۸۴۸، در بازی فکری Pandemic Iberia از شما خواسته می‌شود که در نقش پرستار، مسئول راه‌آهن، پزشک روستایی، ملوان، و دیگر نقش‌ها، به دنبال پیدا کردن داروی شفابخش برای بیماری‌های مالاریا، حصبه، زردی، و وبا باشید.

در این بازی رومیزی، از بارسلونا گرفته تا لیسبون، باید به وسیله‌ی کالسکه، کشتی، و قطار سفر کرده و به کمک مردم ایبری بشتابید. در همین حین، توزیع آب تصفیه‌شده، و گسترش خطوط راه‌آهن، به شما کمک می‌کند تا از سرعت شیوع بیماری‌ها بکاهید.

در این بوردگیم، شناخت بیشتری راجع به بخشی از جهان در دوره‌ی مهم تاریخیِ ساخت اولین خط راه‌آهن شبه جزیره‌ی ایبری، در عصر «بهار مردم» و انقلاب‌های ۱۸۴۸کسب می‌کنید.

این بازی به همراه دو واریاسیون عرضه شده، که قابلیت اضافه شدن به بازی اصلی را دارند:

۱- هجوم بیماران: مکعب‌ها، که نماینده‌ی بیماران هستند، برای درمان به سمت بیمارستان‌ها هجوم می‌آورند. بیمارستان‌ها در این واریاسیون تا حدودی قدرتمندتر هستند.

۲- بیماری‌های تاریخی: به جای این که به صورت عام با بیماری‌ها مواجه شویم، در این واریاسیون هر کدام از بیماری‌ها (مالاریا، حصبه، زردی و وبا)، ویژگی‌ای مختص به خود داشته، تا بهتر نمایانگر ماهیت خود باشد.

بوردگیم Pandemic Iberia، از جمله بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Hand Management، Point to Point Movement، و Set Collection اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out