برخورد کیهانی : اتحاد کیهانی (Cosmic Encounter: Cosmic Alliance)

برخورد کیهانی : اتحاد کیهانی (Cosmic Encounter: Cosmic Alliance)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Cosmic Encounter: Cosmic Alliance
نبرد کیهانی: اتحاد کیهانی

توضیح ناشر بازی:

توسعه‌ی Cosmic Alliance سومین بسته‌ی الحاقی برای بازی فکری Cosmic Encounter است که توسط شرکت Fantasy Flight Games منتشر شده است. در این توسعه، ۲۰ نژاد بیگانه‌ی جدید، از نژادهای اصلی و کلاسیک، به بازی اضافه شده است. اکنون، بازیکنان از هیبت «گورگون» وحشت‌زده، از معماهای «شیزوید» پریشان، و به دور از موجودات «سایبورگ»، تنها هستند.

علاوه بر این، در بسته‌ی الحاقی Cosmic Aalliance، کهکشان بزرگ‌تر می‌شود. این کار با اضافه کردن یک بازیکن جدید (به رنگ سفید) و همچنین قوانین مربوط به بازی هشت نفره (در صورت داشتن هر سه توسعه‌ی بازی) امکان‌پذیر است. در نهایت، توسعه‌ی Cosmic Alliance از بازی رومیزی Cosmic Encounter، یک روش جدید بازی نیز معرفی کرده است؛ بازی تیمی. در این روش، بازیکنان می‌توانند در قالب گروه‌هایی مشخص در تلاش برای تسخیر کهکشان باشند.

این روش جدید بازی تیمی در کهکشان، بازیکنان را در تیم‌هایی دونفره و اتفاقی قرار می‌دهد، که در آن بازیکنان تلاش می‌کنند با همکاری یکدیگر کهکشان را تسخیر کنند. هم‌تیمی‌ها باید بدون این که راجع به نژاد خود صحبت کنند، روبه‌روی هم‌تیمی خود نشسته، تا بتوانند در صورت نیاز، به او کمک کرده، یا از او کمک بگیرند. هرگاه یکی از بازیکنان، مستعمره‌ای را تسخیر کند، می‌تواند آن را در اختیار هم‌تیمی خود قرار دهد.

توسعه‌ی Cosmic Alliance از بوردگیم Cosmic Encounter از بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic) و تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Hand Management، Partnerships، و Variable Player Powers اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۳ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out