برخورد کیهانی : نبرد کیهانی (Cosmic Encounter: Cosmic Conflict)

برخورد کیهانی : نبرد کیهانی (Cosmic Encounter: Cosmic Conflict)اکسپنشن یا توسعه بازی برخورد کیهانی (به تنهایی قابل بازی نیست)

اطلاعات بیشتر

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Cosmic Encounter: Cosmic Conflict
نبرد کیهانی: ناسازگاری کیهانی

ویدیوی آموزش بازی  برخورد کیهانی (Cosmic Encounter)

ویدیوی یک دور بازی  برخورد کیهانی (Cosmic Encounter)توسعه‌ی Cosmic Conflict دومین بسته‌ی الحاقی برای بازی فکری Cosmic Encounter است که توسط شرکت Fantasy Flight Games منتشر شده است.

توضیح بازی از وبسایت FFG:
در این توسعه از بازی رومیزی Cosmic Conflict، بیست نژاد بیگانه‌ی جدید به بازی اضافه شده است. اکنون، بازیکنان با مهربانی‌های حیله‌گرانه و مشمئزکننده‌ی Empath، و سرگیجه‌های ناشی از اعمال مضحکانه‌ی Lunatic مواجه هستند، و از دزدیده شدن ظالمانه‌ی سیاره‌هایشان توسط Claw، فریاد می‌زنند.

توسعه‌ی Cosmic Conflict، با اضافه کردن یک بازیکن جدید (و محتویات مشکی و جذاب جدید)، کهکشان را بزرگ‌تر می‌کند. همچنین، زلزله‌های کهکشانی همه چیز را به لرزه در می‌آورد، تا هیچ یک از بازیکنان، از در اختیار داشتن دائم دارایی‌هایشان مطمئن نباشند. اگر در انتظار تغییرات بیشتری هستید، باید بدانید که در بسته‌ی الحاقی Cosmic Conflict روش جدیدی با اضافه کردن کارت‌های خطر طراحی شده، تا بازیکنان را با اتفاق‌های خطرناک، سرگرم‌کننده، جذاب و ناگهانی مواجه کند.

کارت‌های خطر، کارت‌های ویژه‌ای هستند، که تجربه‌ی بازی رومیزی Cosmic Encounter را برای شما جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌کنند. اگر در بالا و سمت چپ کارت‌های سرنوشت، که در «فاز سرنوشت» رو می‌شوند، علامت خطر وجود داشته باشد، باید یک کارت خطر رو شود.

این کارت‌ها که دو نوع دائمی و موقت دارند، تأثیرات گسترده‌ای بر جریان بازی خواهند داشت. به عنوان مثال، کارت خطر Energy Fields به هر کدام از بازیکنان اصلی، اجازه‌ی برداشتن دو کارت رایگان را می‌دهد، با این شرط که ابتدا، باید آن را به دیگر بازیکنان نشان دهند. روش اختیاری «Extremely Hazardous» نیز در این بسته‌ی الحاقی معرفی شده، که شما را وارد شرایط بسیار هیجان‌انگیزی می‌کند؛ در این روش در هر نوبت، یک کارت خطر رو می‌شود.

توسعه‌ی Cosmic Conflict از بوردگیم Cosmic Encounter از بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic)، و تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Hand Management، و Variable Player Powers اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۳ تا ۷ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out