ترا میستیکا (Terra Mystica)

ترا میستیکا (Terra Mystica)

تعداد نفرات: 2 تا 5 نفر

زمان بازی: حدود 60 تا 150 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 12 سالاطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

2,507,500 تومان

2,950,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی رومیزی یا بردگیم ترا میستیکا (Terra Mystica)

در سرزمین ترا میستیکا، 14 گونه‌ی مختلف از موجودات در 7 منطقه‌ی مختلف زندگی می‌کنند. هریک از این 14 گونه فقط در چارچوب منطقه‌ی خود می‌توانند به زندگی ادامه دهند و برای این‌که بتوانند در مناطق دیگر، گسترش پیدا کنند، باید شرایط زندگی در آن مناطق را تغییر داده و شبیه شرایط زندگی در منطقه‌ی خودشان بکنند!
در ترا میستیکا، همه‌ی بازیکنان، عادلانه به همه‌ی اطلاعات بازی، دست‌رسی دارند و عنصر شانس، هیچ نقشی در بازی ندارد و بازیکنی که استراتژی بهتری داشته باشد، پاداش خود را خواهد گرفت! هر بازیکن، حاکم و رهبر یکی از 14 گروه است و باید بکوشد با مهارت و ظرافت، بزرگ‌ترین منطقه‌ی ممکن را به تصرّف درآورده و توانمندی‌های گروه خود را ارتقاء ببخشد. هم‌چنین 4 فرقه‌ی مذهبی نیز در بازی وجود دارد که شما می‌توانید در آن‌ها پیشرفت کنید! هریک از گروه‌ها، قابلیت‌هایی ویژه دارد که از آن، برای رسیدن به اهداف خود سود می‌جوید.
در هر نوبت، بازیکنان، با توجه به منابعی که در اختیار دارند، عملیاتی را انجام می‌دهند. ساختمان‌های مختلف به بازیکنان اجازه می‌دهند تا موادّ اوّلیه‌ی مختلفی را تولید کنند. اقامتگاه‌ها، جا را برای کارگران بیش‌تر باز می‌کنند. تجارت‌خانه‌ها، پول نصیب بازیکنان می‌کنند. قلعه‌ها، قابلیت‌های ویژه‌ی بازیکنان را فعّال کرده و معابد، به بازیکنان اجازه می‌دهند مذهب خود را گسترش داده و مهارت‌های دریانوردی و شبیه‌سازی خود را توسعه دهند. ساختمان‌ها می‌توانند ارتقاء پیدا کنند: اقامتگاه‌ها می‌توانند تبدیل به تجارت‌خانه شوند، تجارت‌خانه‌ها به قلعه یا معبد و یکی از معابد نیز می‌تواند پرستشگاه مقدّس ارتقاء یابد.
گروه‌ها و مناطق‌شان عبارت‌اند از:
بیابان (درویشان و بادیه‌نشین‌ها)
دشت (دورگه‌ها و فرقه‌گراها)
تالاب (کیمیاگران و پیروان تاریکی)
دریاچه (پریان دریایی و سوارملینگ‌ها)
جنگل (ساحران و آئورن‌ها)
کوهستان (کوتوله‌ها و سازنده‌ها)
زمین‌های بایر (غول‌ها و جادوگران کی‌آس)
نزدیکی به گونه‌های دیگر، در بازی «ترا میستیکا»، شمشیری است دولَبه؛ توانایی‌های شما را افزایش می‌دهد ولی گسترش پیدا کردن را برای‌تان سخت‌تر می‌کند... 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازیبیشتر از ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۲ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out