در میان کویر (Through the Desert)

در میان کویر (Through the Desert)

کاهش قیمت !
نو

552,500 تومان

650,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


بازی فکری در میان صحرا

Through the Desert

در بازی فکری Through the Desert، هر کدام از بازیکنان تلاش می‌کنند با حرکت مارپیچی در میان راه‌های صحرایی، به آبادی‌هایی رسیده و بخش‌هایی از راه را مسدود کنند، تا بیشترین امتیاز را کسب کرده و پیروز بازی شوند. بسیاری از مردم، این بازی را یادآور بازی مشهور Go می‌دانند.

توضیح ناشر بازی:
این بوردگیم سراسر استراتژی و شکیبایی، به همراه شترهای پلاستیکی زیبا، توسط طراح مشهور بازی، Reiner Knizia طراحی شده است. صحرا، مثل همیشه خیانت‌کار، اسرارآمیز و غیربخشنده است. اما به آن‌هایی که به ریسک و خطرات ناشی از جابجایی‌های عظیم شن‌های سوخته علاقه دارند، باید گفت که صحرا جذابیت‌های بسیاری برای‌شان خواهد داشت.
در بازی رومیزی Through the Desert، دو تا پنج بازیکن، هر کدام هدایت قبیله‌ای از عشایر را بر عهده دارند که برای تسخیر صحرا با یکدیگر رقابت می‌کنند. هر کدام از قبیله‌ها، با کشف مسیرهای پیشروی و رسیدن به آبادی‌ها، امتیاز کسب کرده و نیرومندتر می‌شوند.

برای نحوه و مکان ساختن مسیرهای پیشروی، داشتن استراتژی‌ای دقیق، حیاتی است. روش‌های بسیار زیادی برای کسب امتیاز، و راه‌های مختلفی برای پیروزی در بازی وجود دارد. آیا باید برای ساختن طولانی‌ترین مسیر تلاش کنید، یا باید سعی در رسیدن به آبادی‌های بیشتری داشته باشید؟ فراموش نکنید که هم‌واره باید مسیرهای ساخته‌شده توسط حریفانتان را کنترل کنید؛ در غیر این صورت آماده باشید تا مسیر دسترسی‌تان به چاه‌های آبی که در اختیار دارید، توسط دیگر قبیله‌ها مسدود شود.

بازی رومیزی Through the Desert، به عنوان یکی از بازی‌های سه‌گانه‌ی کاشی‌گذاری Knizia شناخته می‌شود.

بوردگیم Through the Desert، از بازی‌های سبک انتزاعی (Abstract) و استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این بازی می‌توان به Area Enclosure، و Route/Network Building اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out