فصل ها (Seasons)

فصل ها (Seasons)

کاهش قیمت !
نو

265,500 تومان

295,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری فصل‌ها Seasons


بزرگترین جادوگران سرزمین پادشاهی در قلب جنگل Argos گرد هم آمده‌اند، تا در تورنومنت افسانه‌ای «۱۲ فصل» شرکت کنند. پس از سه سال رقابت، پادشاه سرزمین Xidit از میان شرکت‌کنندگان انتخاب می‌شود. آماده شو جادوگر! ابزارهای اجدادی سحر و جادویت را آماده کن، وفادارترین آشنایانت را برای همراهیت در این رقابت فرا بخوان، و آماده‌ی رویارویی با چالش‌های پیش‌رو شو!

بازی فکری Seasons، یک بازی تاکتیکی با کارت و تاس است، که شامل دو فاز می‌شود:

فاز اول، «پیش‌درآمد»، برای تشکیل کارت‌های دست هر بازیکن طراحی شده است. هدف این فاز، تشکیل دسته‌ی ۹ کارتی هر بازیکن برای بازی اصلی، و انتخاب استراتژی بازی بر مبنای کارت‌های موجود در دستتان است.

زمانی که فاز پیش‌درآمد به اتمام برسد، هر بازیکن باید ۹ کارت خود را به سه دسته‌ی سه کارتی تقسیم کند. بازیکنان، فاز دوم بازی را با اولین دسته‌ی سه‌تایی از کارت‌هایشان آغاز می‌کنند، و به مرور با پیشرفت بازی، دو دسته‌ی بعدی، در اختیارشان قرار می‌گیرد.

سپس تورنومنت آغاز می‌شود: در ابتدای هر راند، یکی از بازیکنان تاس‌های فصل را می‌ریزد (تعداد تاس = تعداد بازیکنان + ۱).

مکعب‌ها، امکان انجام فعالیت‌های مختلفی را به بازیکنان می‌دهند:
۱- افزایش ظرفیت کارت (افزایش حداکثر تعداد کارت‌هایی که می‌توانید در جریان بازی و روی میز داشته باشید).
۲- دریافت انرژی (آب، خاک، آتش و هوا) برای پرداخت هزینه‌ی کارت‌هایی که استفاده می‌کنید.
۳- کریستالیزه کردن انرژی (فقط در فصل حاضر) برای ساختن کریستال. کریستال‌ها هم در نقش منابع برای دریافت کارت‌ها کاربرد داشته، و هم در انتهای بازی امتیاز پیروزی شما را افزایش می‌دهند.
۴- کشیدن کارت‌های جدید

در بازی رومیزی «فصل‌ها» هر بازیکن در نوبتش، تنها می‌تواند یکی از تاس‌ها را انتخاب کند. تاسی که در انتها باقی مانده، و هیچ بازیکنی آن را انتخاب نکرده باشد، مشخص‌کننده‌ی تعداد خانه‌هایی است که نشانگر زمان باید رو به جلو حرکت کند، تا گذر زمان را نمایش دهد.
علاوه بر این، تاس‌ها در فصل‌های مختلف ویژگی‌های متفاوتی دارند. به عنوان مثال، بعضی از انرژی‌ها در فصل‌های خاصی قابل استفاده نبوده و در دسترس نیستند. در نتیجه، در جریان بازی، بازیکنان باید خود را با این تغییرات وفق دهند. همچنین، نرخ تبادل انرژی و کریستال در هر فصل، با فصل دیگر متفاوت است. انرژی‌ای که روی هیچ کدام از تاس‌های فصل نمایش داده نشده باشد، بیشترین ارزش را در آن فصل خواهد داشت.

در انتهای بازی، تعداد کریستال‌ها با تعداد امتیازهای کسب‌شده از کارت‌ها جمع شده (در صورتی که جریمه‌ای داشته باشید، از مقدار آن کم می‌شود)، و بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد، برنده‌ی بازی خواهد شد.

بوردگیم «سیزنز» از بازی‌های سبک استراتژیک (Strategic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Card Drafting، Dice Rolling، و Hand Management اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۴ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out