سایه ها بر فراز کملوت (Shadows over Camelot)

سایه ها بر فراز کملوت (Shadows over Camelot)

کاهش قیمت !
نو

1,232,500 تومان

1,450,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


بازی فکری ارواح بر فراز کاملوت

Shadows Over Camelot

بازی فکری Shadows Over Camelot، یک بازی سبک همکاری/نیمه‌همکاری با مکانیزم‌های «مدیریت دست» و‌ «استنتاج» است، که برای ۳ تا ۷ نفر طراحی شده است.

در این بازی رومیزی، هر کدام از بازیکنان به عنوان یک شوالیه ایفای نقش می‌کنند، و باید به کمک یکدیگر تعدادی مأموریت را با موفقیت به اتمام برسانند. از جمله‌ی این مأموریت‌ها، می‌توان به شکست دادن شوالیه‌ی سیاه، و جستجو برای جام مقدس اشاره کرد. با پیروزی در انجام مأموریت‌ها، شمشیرهای سفید روی میز قرار گرفته، و با شکست در آن‌ها، شمشیرهای سیاه یا موتورهای دشمن، کاملوت را احاطه می‌کنند. بازیکنان، که شوالیه‌های کاملوت هستند، تلاش می‌کنند که پیش از سقوط شهر کاملوت، تعداد شمشیرهای سفید بر شمشیرهای سیاه غالب باشد.

هر کدام از شوالیه‌ها در نوبت خود باید یک فعالیت قهرمانانه و یک فعالیت شیطانی انجام دهند. از جمله فعالیت‌های قهرمانانه می‌توان به حرکت به سوی مأموریتی جدید، توسعه‌ی دست خود، و بازی کردن کارت برای افزایش توان قهرمان‌ها اشاره کرد. پس از فعالیت قهرمانانه، هر کدام از شوالیه‌ها یکی از سه فعالیت شیطانی را انتخاب کرده، و اجرا می‌کنند. با اجرای هر کدام از فعالیت‌های شیطانی، کاملوت یک قدم به فروپاشی نزدیک‌تر می‌شود.

در این بوردگیم، ممکن است یکی از شوالیه‌ها خیانت‌کار باشد، و خود را به عنوان یکی از اعضای وفادار گروه جا بزند، در حالی که در پشت پرده مانع پیشرفت آن‌ها شده، و در انتظار یافتن موقعیتی است، تا با حمله به آن‌ها در بدترین شرایط، آن‌ها را شکست دهد.

دیگر کافی است! ردای خود را بر تن کنید، اسب خود را زین کرده و به سوی ارواح بتازید، و برای شکست آن‌ها به ما بپیوندید!

بوردگیم «ارواح بر فراز کاملوت» از بازی‌های سبک تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Hand Management، Player Elimination، و Set Collection اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژیک
تعداد بازیکن۳ تا ۷ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیمتوسط
گروه سنی۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out