مومباسا (Mombasa)

مومباسا (Mombasa)

راهنمای بازی به زبان آلمانی می باشد.

ولی برای بازی کردن نیازی به زبان نیست و کارت نوشته ندارد.

راهنمای فارسی موجود میباشد.

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

1,440,000 تومان

1,600,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

در بازی مومباسا Mombasa  ، بازیکنان سعی می کنند تا با کمک به چهار شرکت تجاری، علاوه بر توسعه آنها در سراسر قاره آفریقا، ارزش سهام آنها را نیز، بالا ببرند. بازی مومباسا یک بازی استراتژیک در دسته تقسیم کار است. این بازی برای دو تا چهار نفر، در مدت زمان تقریبی یک تا دو ساعت، قابل اجراست.
بازی مومباسا Mombasa  دارای مکانیزم های مختلف و منحصر بفرد است. در هر دور از بازی، بازیکنان کارت های عمل خود را انتخاب کرده و هم زمان بازی می کنند. سپس نوبت به شروع  تقسیم کار، بین کارگرانشان می رسد. همچنین شما علاوه بر اینکه کارگرانی برای انجام کار دارید، می توانید از کارت های عمل بازی شده هم استفاده کنید. استفاده از این دو گروه به صورت خیلی جذابی به اختیار شماست!. انعطاف پذیری در انجام اعمال در بازی مومباسا، سطح استراتژی بازی را بالا برده است.
بازی در هفت دور انجام می شود. در انتهای بازی، بازیکنی که بیشترین امتیاز را از سهام شرکت ها، پول، الماس و سطح حسابداری اش بدست آورده، برنده بازی است. باید توجه داشته باشید که علاوه بر اینکه ارزش سهام هر شرکت به میزان توسعه شعب آن در قاره آفریقا بستگی دارد، تعداد سهام هر بازیکن هم در امتیاز کسب شده از سهام آن شرکت، موثر است.
مومباسا، یک بازی بسیار روان، دارای سطح استراتژی بالا و جذاب است. این نکته هم حائز اهمیت است که عنصر شانس در این بازی تاثیر چندانی ندارد. بازیکنان حرفه ای، در این بازی می دانند که باید تا چند دور آینده را برنامه ریزی کنند و جلوتر از زمان فکر کنند. وگرنه کلاهشان پس معرکه است!

.

دانلود راهنمای فارسی بازی

.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیک
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسنگین
گروه سنی۱۲ سال به بالا
مکانیک های بازیAction / Movement Programming, Area Control / Area Influence, Card Drafting, Deck / Pool Building, Hand Management, Simultaneous Action Selection, Stock Holding, Variable Player Powers, Worker Placement
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتچوب، مقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out