بازی ایرانی پاکت مارس (Pocket Mars)

بازی ایرانی پاکت مارس (Pocket Mars)

تعداد نفرات: 1 تا 4 نفر

زمان بازی: حدود 15 الی 30 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 10 سال

محصول گروه : دهکده بردگیم

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

168,300 تومان

198,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی پاکت مارس (Pocket Mars)

مدتهاست که زمین مکان مناسبی برای زندگی نیست. شما یکی از معمارانی هستید که به مریخ اعزام شده اید. هدف شما ایجاد زیرساخت برای اولین استعمارگرانی است که وارد سیاره سرخ می شوند و فصل جدیدی را برای بشر آغاز می کنند.

Pocket Mars یک بازی کارتی سریع و بسیار پویا است اما اجازه ندهید زمان کوتاه بازی شما را فریب دهد. مجموعه ای از قوانین فشرده و قابل فهم ، همراه با کارتهایی که می توانید به بیش از یک روش بازی کنید ، چیزی است که این بازی را عالی می کند! پانزده دقیقه تمام طول می کشد تا شما و دوستانتان یک ماجراجویی هیجان انگیز را در فضا آغاز کنید!

در دنیای بازی های بزرگ درباره مریخ ، همه باید یکی را در جیب خود داشته باشند.

هدف شما این است که تا آنجا که می توانید استعمارگران را در ساختمانهای محل استقرار مریخ خود قرار دهید. برای انجام این کار ، شما باید با دقت نحوه و زمان بازی کارتهای خود را انتخاب کنید.

روشی که باعث می شود اعمال روی کارت های شما انجام شود ، قلب بازی است. همه چیز به جایی بستگی دارد که شما آنها را بازی کنید ، که اصلی ترین عنصر استراتژیک بازی است. شما می توانید یک کارت پروژه را مستقیماً از دست خود پخش کرده و اثر آن را فوراً تحریک کنید یا آن را به یک ماژول تبدیل کرده و از منطقه آماده سازی خود پخش کنید. به شما این امکان را می دهد که آن را به یکی از پنج ساختمان محل سکونت خود اضافه کنید ، یک سکانس عملیاتی را راه اندازی کرده و استعمارگران خود را به مریخ منتقل می کنید – راهی مطمئن برای قرار دادن آچار در کارهای مسابقه.
مجموعه اقدامات مختلف هر کارت همراه با خصوصیات منحصر به فرد ساختمان ها ، تعدادی تصمیم کوچک اما قابل توجه برای شما ایجاد می کند:

– کارت خود را کجا قرار دهید
– کارت خود را از کجا بازی کنیم.
– چه سکانس اکشن در یک نوبت معین بیشترین امکانات را به شما می دهد.

علاوه بر این ، هر کسی می تواند عملیاتی را از ماژولی که توسط بازیکن دیگری در یکی از ساختمان ها قرار داده شده فعال کند و تأثیرات آن را به اشتراک بگذارد.

Pocket Mars ممکن است یک بازی کوچک باشد اما مطمئنا Michał Jagodziński آن را با گزینه های زیادی پر کرده است که در بقای تمدن ما تأثیر خواهد گذاشت!

 
برگه اطلاعات
دسته بندیاستراتژی
تعداد بازیکن۱ تا ۴ نفر
مدت زمان بازیکمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out