داس (scythe)

داس (scythe)

تعداد نفرات: 1 تا 5 نفره (بهترین حالت: 4 نفره)

زمان بازی: حدود 90تا 115 دقیقه

مناسب برای بازیکنان بالای 14 سال

اطلاعات بیشتر

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری و بردگیم داس Scythe

سال 1920، اروپا: دیگر زمان تلاطم فرا رسیده است. خاکسترهای جنگ هنوز ابرها را تیره می کنند. فاکتوری، شهر بیو-استراتژیکی که آتش جنگ را با ماشین آلات زرهی تندتر کرد، اکنون درهای خود را بسته است و توجه بسیاری از کشورهای همسایه را به خود جلب کرده است. آتش، زیر خاکستر پنهان شده است. او منتظر یک اشاره از طرف شماست تا خود را باری دیگر نشان بدهد.
بازی " داس Scythe " ، یک بازی رومیزی در سبک تقسیم کار/اقتصادی است. داستان بازی به سال 1920 بر می گردد. آن زمانی که فصل کشاورزی و جنگ، قلب های شکسته و چرخ دنده های زنگ زده، نوآوری و شجاعت بود. در بازی داس، هر بازیکن در نقش یکی از شخصیت های ارشد از ملل اروپای شرقی وارد بازی می شود. بازیکنان در این بازی در تلاش هستند تا بیشترین سهم را در بدست آوردن اراضی اطراف شهر فاکتوری اسرار آمیز داشته باشند. آن ها سرزمین ها را فتح می کنند، نیروهای جدید استخدام می کنند، منابع را درو می کنند، روستایی ها را بدست می آورند، بناهای مختلف می سازند و ماشین آلات غول پیکر بدست می آورند.
هر بازیکن، بازی را با منابع مختلفی ازقبیل توان، سکه، ظرافت جنگی و جمعیت شروع می کند. همچنین مکان شروع و هدف مخفی متفاوتی هم دارند. مکان شروع هر بازیکن مربوط به قومیت هر شخصیتی می باشد که بازیکن آن را انتخاب کرده است.
سرنوشت بازیکنان در بازی Scythe به صورت کامل تحت کنترل خودشان است. علاوه بر کارت هدف مخفی هر بازیکن، تنها قسمتی که عنصر شانس در آن دخیل است، کارت های مواجهه در بازی هستند که بازیکنان آنها را در برخورد با شهروندان اراضی تازه کشف شده می کِشند. هر کارت مواجهه، انتخاب های متعددی برای بازیکن فراهم می کند. اما جنگیدن در بازی Scythe ، با انتخاب بازیکن انجام می شود و هیچ شانسی در آن دخیل نیست.
روال بازی Scythe بسیار نرم و روان است. بر خلاف بسیاری از بازی های استراتژیک که از فاز و دورهای مختلف تشکیل می شوند، در این بازی زمان مرده بین دست های مختلف بازی کم است. همچنین برخلاف بسیاری از بازی های جنگی، مکانیزم حذف بازیکن در آن وجود ندارد.
یکی از جذابیت های بازی داس Scythe ، صفحه بازی آن است. یک صفحه بازی دو رو برای بازی پیشرفته و ساده. صفحه ای متشکل از انواع اراضی با امکانات و منابع مختلف که با طراحی بسیار زیبا و کیفیتی خوب به چاپ رسیده است. قطعات بی نظیر بازی Scythe ، از دیگر نقاط قوت بازی هستند. منابع مختلف، امکانات متعدد، کشاورزی و جنگ، جمعیت، اقتصاد و پیشرفت، همه و همه در بازی فکری داس باعث شده اند تا این بازی به عنوان یکی از بهترین بازیهای سال 2016 انتخاب شود.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیک
تعداد بازیکن۱ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۴ سال به بالا
مکانیک های بازیArea Control / Area Influence, Grid Movement, Storytelling, Variable Player Powers, Worker Placement
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
جنس قطعاتچوب، مقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out