خشم خون (Blood Rage)

خشم خون (Blood Rage)

کاهش قیمت !
نو

2,142,000 تومان

2,380,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

زندگی یعنی مبارزه. مبارزه یعنی افتخار و افتخار یعنی همه چیز!
در بازی بلادریج هر بازیکن مسئول کنترل یکی از قبایل وایکینگ ها به همراه جنگجویان، کشتی ها و رهبر مربوط به آن است. طبق پیشگویی اجداد شما آخرالزمان نزدیک است و اینک آخرین شانس وایکینگ ها برای رسیدن به سرزمین امن vahalla پیش روی شماست‌. طبق آیین وایکینگ ها روش های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد. شما باید به سرزمین های اطراف حمله کرده و غنیمت جمع کنید، دشمنانتان را در نبردی حماسی به زانو درآورید، قبیله خود را بزرگتر کنید و مثل یک وایکینگ واقعی اگر لازم بود در راه رسیدن به افتخار برای  قبیله از جان خود دست بکشید!
بازی به سه دوره تقسیم میشود و بیشتر زمان و استراتژی بازی به مدیرت و استفاده بهینه از کارت های بازی اختصاص می یابد. قدرت های شما که در بازی از آنها با عنوان هدیه خدایان نام برده می شود شامل مواردی از قبیل افزایش قدرت وایکینگ ها و استراتژی های انحرافی و گمراه کننده در نبرد، افزایش قابلیت های قبیله و کمک طلبیدن از موجودات اساطیری در افسانه های کهن اسکاندیناوی است.
بازی شامل ماموریت های گوناگونی است مانند تسلط یافتن بر مناطقی مشخص یا فرستادن بخش اعظم افراد قبیله به منطقه  vahalla. این ماموریت ها توسط خدایان افسانه های وایکینگ ها به شما محول شده و پاداش هر کدام به نوعی سبب افزایش قدرت شما و نزدیکتر شدن به هدف اصلیتان میشود.
بازیکنان باید به دقت برای حرکات و روند بازی خود برنامه ریزی کنند و به موازات آن کاملا بر بازی حریفان نظارت کرده و در لحظه مناسب آمادگی تغییر در استراتژی خود را داشته باشند و هیجان بازی بسیار بالا است. نتیجه نبرد ها با پارامترهایی مثل قدرت هر مهره و استفاده از کارت هایی که از قبل مخفیانه برای استفاده از آن ها برنامه ریزی کرده بودید تقسیم می شود. شما باید با جمع کردن شش دانگ حواستان به بازی حریفان و استفاده بهینه از قدرت برخی کارت ها سعی کنید کارت های داخل دست حریفان را حدس زده و به نوعی برای ضد حمله و پاتک برنامه ریزی کنید. همچنین نکته جالب بازی در پیچیدگی و تنوع استراتژی هاست به گونه ای که شاید گاهی اوقات بردن نبرد بهترین تصمیم ممکن نباشد و بتوانید با استفاده درست از کارت ها با واگذار کردن جنگ نتایج بهتری بگیرید. تنها یک استراتژی بازنده در بازی وجود دارد و آن ترسیدن از نبرد و افتخارآفرینی در جنگ است!


.

راهنمای فارسی بازی

.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۴ سال به بالا
مکانیک های بازیAction Point Allowance System, Area Control / Area Influence, Area Movement, Card Drafting, Hand Management, Memory, Simultaneous Action Selection
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
جنس قطعاتمقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیدارد
 
راهنمای فارسی
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out