سفرهای مارکوپلو (The Voyages of Marco Polo)

سفرهای مارکوپولو (The Voyages of Marco Polo)

راهنمای بازی به زبان آلمانی میباشد.

ولی برای بازی کردن نیازی به زبان نیست و کارت نوشته ندارد.

راهنمای فارسی موجود میباشد.اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

792,000 تومان

880,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

در سال 1271 میلادی، مارکو پولوی جوان به همراه پدر و برادر بزرگترش، سفرهای خود را به مقصد چین شروع کردند. بعد از یک سفر طولانی و خسته کننده آنها تجربیات زیادی کسب کرده بودند. از جاده ابریشم گذشته و گذری به معبد کولای خان داشتند. به سرزمین پارس سفر کرده و با فرهنگ و مردمانش آشنا شده بودند.
در بازی " سفرهای مارکو پولو The Voyages of Marco Polo " ، بازیکنان این سفرهای دور و دراز را بازسازی می کنند. هر کدام از بازیکنان یک شخصیت با توانایی منحصر به فرد انتخاب می کند. صفحه شخصی اش را به همراه تاس ها و شعب تجاری همان رنگ را برداشته و آماده بازی می شود. بازی در پنج دور انجام می شود. در هر دور بازیکنان باید تاس های خود را بریزند و از آن ها به عنوان کارگر در صفحه مشترک استفاده کنند. یکی از جذابیت های بازی سفرهای مارکوپولو، استفاده از تاس به عنوان کارگر است. برخلاف دیگر بازی های سبک تقسیم کار، در اینجا قدرت انجام کار در هر دور در کارگرانتان تغییر می کند. به این صورت که قدرت انجام کار هر کارگر توسط عددی که آن تاس نشان می دهد مشخص می شود. این امر باعث می شود تا شما کمی بیش از پیش نیاز به تفکر و طرح ریزی های استراتژیک باشید.
شما باید بدانید از کدام مسیر قصد سفر دارید. هزینه های سفر را با معاملات مختلف و انجام مُعاهده ها و یا توسط فرستادن کارگرانتان به محل های انجام کار تامین کنید. ملزومات خود را بار شتر کنید و به راه بیافتید. از شهرهای بزرگ و کوچک دیدن کنید. شعب تجاری خود را در آنجا دایر کنید. از محصولات و مزایای آن شهرها برخوردار شوید تا در نهایت بتوانید با بیشترین امتیاز، پیروز بازی باشید.
 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیک
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۲ سال به بالا
مکانیک های بازیCard Drafting, Dice Rolling, Point to Point Movement, Set Collection, Variable Player Powers, Worker Placement
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتچوب، مقوا، پلاستیک
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out