اسب بخار (Steam)

اسب بخار (Steam)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

در بازی "ماشین بخار Steam" ، شما خطوط راه آهن می سازید و توسط آن کالاهای مختلف را در شبکه ریلی بین ایستگاه ها جابجا می کنید. مسیر می سازید، شهرها را ارتقا می دهید، قطارهای خود را پیشرفته می کنید و به  دنبال ساخت مسیر انتقالات طولانی تر و پرفایده تری از اجناس خواهید بود. این نقل و انقالات برای شما امتیاز و یا درآمدهایی به همراه خواهد داشت. پس بهتر است احتیاجات خود را در بازی به نحوی سامان دهید تا پیروز نهایی، شما باشید.
بازی ماشین بخار Steam ، شامل یک صفحه دو رو است. طرح نقشه ای که در هر سمت آن چاپ شده است، شامل اراضی، شهرها و روستاهایی، در آغاز عصر راه آهن است. یکی از این دو نقشه که مربوط به ناحیه جنوبی کانادا و شمال شرقی آمریکاست، برای سه تا چهار نفر و نقشه دیگر که مربوط به نواحی اروپایی است، برای چهار تا پنج بازیکن به خوبی قابل اجراست.
بازی رومیزی ماشین بخار در سبک استراتژیک است. بازی های استراتژیک اغلب دسته ای هستند که دخالت عنصر شانس در آن ها بسیار کم یا در بسیاری دیگر هیچ است. بازی هایی بسیار پر مخاطب و جذاب هستند. ماشین بخار هم از این قاعده مستثنی نیست.


کارکرد و نکات آموزشی: افزایش قدرت تفکّر و برنامه‌ریزی استراتژیک و تصمیم‌گیری برای بلند مدت / افزایش توانایی مدیریت منابع و شَمّ اقتصادی / افزایش ریسک‌پذیری 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیک
تعداد بازیکن۳ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۰ سال به بالا
مکانیک های بازیAuction/Bidding, Pick-up and Deliver, Route/Network Building, Tile Placement
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتچوب، مقوا
كارت در بازيندارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out