اگریکولا (Agricola)

اگریکولا (Agricola)

کاهش قیمت !
نو

886,500 تومان

985,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی خانوادگی اگریکولا (Agricola)

در بازی اگریکولا، شما در نقش کشاورزانی پُرکار و تلاش که در کلبه های چوبی خود زندگی می کنند وارد دنیای کشت و زرع می شوید. در واقع شما در این بازی، زوج کشاورزی را مدیریت می کنید که دامپروری کرده و به امورات زندگیشان رسیدگی می کنند. اگریکولا، یک بازی تقسیم کار کامل است. شما در هر نوبت این بازی، فقط دو کار برای انجام دارید. یکی مخصوص آقای کشاورز و دیگری مخصوص خانم خانه است. این در حالی است که دریایی از محل های انجام کار در مقابل شما قرار دارد. از جمله آن ها می توان به: محل های جمع آوری خشت، چوب و سنگ، ساخت حصار و غیره اشاره کرد. این زوج کشاورز به ازدیاد فرزند هم می اندیشند. پس شما باید به آن ها کمک کنید و از قبل فضا و غذای کافی را برایشان فراهم کنید.
اگریکولا یک بازی استراتژیک است. شانس هیچ دخالتی در آن ندارد. راه های رسیدن به پیروزی بسیار متنوع است. یکی از مزیت های اگریکولا، وجود درجه های مختلف سختی و پیچیدگی در بازی است. این درجه بندی از سطح مبتدی تا سطح حرفه ای قابل تنظیم است.
در بازی «اگریکولا - Agricola»، بازیکنان به نوبت کارگران خودشان را، راهی محل های انجام کار می کنند. این کار تا گذاشتن آخرین کارگر مجاز توسط بازیکنان انجام می شود تا یک دور از بازی تمام شود. پس از چهارده دور کامل بازیکن با بیشترین امتیاز برنده بازی خواهد بود. بازیکنان در حین روند بازی، در زمین های زراعی خود، غلات و سبزیجات کشت می کنند. در مراتعشان حیوانات مزرعه را پرورش می دهد. در فصل درو نیز برداشت محصولات و بهره وری از دام و طیور را اداره می کنند. همچنین آن ها باید غذای کارگرانشان را نیز از همین محصولات تامین کنند. شما در طول بازی همزمان باید به رقیبان خود نیز توجه کافی داشته باشید. استراتژی خود را تعیین کنید. کارگرانتان را آماده کنید، بسازید، بکارید و برداشت کنید. این ها، همه و همه در یک کلمه خلاصه می شوند: اگریکولا
در نسخه 2016 بازی که با نام Agricola revised edition عرضه شد، تغییراتی در راستای بهبود کیفیتی و گیم پلی بازی انجام گرفت. اصلاحاتی در قوانین و تعداد نفرات و همچنین بهبود کیفیتی قطعات بازی باعث شد که بازی اگریکولا جذاب تر از آنچه که بود بشود.


.

دانلود راهنمای فارسی بازی

. 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیک
تعداد بازیکن۱ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۲ سال به بالا
مکانیک های بازیArea Enclosure, Card Drafting, Hand Management, Worker Placement
نیاز به زبان انگلیسیزیاد ( مقدار نوشته زیاد و جملات سنگین و احتیاج به دانش بالای زبان )
جنس قطعاتچوبی، مقوایی
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out