دهکده (Village)

دهکده (Village)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

زندگی در روستا سخت است. اما زندگی در اینجا به اهالی اش اجازه می دهد تا آنگونه که می خواهند بزرگ شوند و به خواسته هایشان برسند. یک روستایی می خواهد راهب شود، دیگری شاید احساس جاه طلبی می کند و در تلاش است تا کدخدا شود. سومی در دلش رویای دیگری دارد. او در سرزمین های دور به دنبال سرنوشت خودش می رود.
 در این بازی هر بازیکن مدیریت یک خانواده را در روستا به عهده می گیرد تا از راه های مختلف برای آن خانواده شهرت و افتخار بدست آورد. در اینجا یک نکته را هرگز نباید فراموش کنید: زمان برای هیچکس توقف نمی کند و مردم پیر می شوند و بدرود حیات می گویند!. پس به یاد داشته باشید: آن ها که در قلب تاریخ جاودانه شوند، هرگز نخواهند مُرد.
بازی village، یک بازی رومیزی پر از چالش های تاکتیکی است. مکانیزم ها و حرکات بازی به صورت کاملا یکتا و هوشمندانه طراحی شده اند. این طراحی به گونه ای است که هر دور از بازی در عین اینکه زمان کوتاهی داشته، از لحاظ امکان حرکات تاکتیکی هم از تنوع خوبی برخوردار باشد. یکی دیگر از نکات منحصر به فرد در طراحی بازی village، مرگ اهالی است. طبیعت انسان اقتضا می کند که روزی بدرود حیات بگوید. پس مرگ امری گریز ناپذیر است و هر کس تا زمانی که زنده است باید به صورت آنچه تمام تر موثر و مفید واقع شود.
روال بازی روستا به این صورت است که در ابتدا یک سری مکعب رنگی به صورت تصادفی روی صفحه بازی، در مکان های خاصی پخش می شوند. هر بازیکن در نوبت خودش یک مکعب را بر می دارد و عمل مربوط به آن قسمت را انجام می دهد. صفحه بازی شامل مناطق مختلفی است. از جمله بازار، مسافرخانه، پیشه وری، کلیسا و یک ساختمان مخصوص رئیس دهکده. این مکان ها، امکانات مختلفی هم دارند. به عنوان مثال وقتی مکعبی را از بخش پیشه وری برمی دارید، می توانید یک گاو نر، یک اسب، یک کارت، یک گاو آهن، یک طومار یا عمل تبدیل گندم به طلا  را بدست آورید. برخی از مناطق روستا امتیاز کمتر و برخی دارای امتیازات بیشتری هستند. هر دور زمانی وقتی تمام می شود که هیچ مکعبی روی صفحه باقی نمانده باشد. بازی زمانی به اتمام می رسد که یا قسمت مربوط به سرگذشت روستا و یا قبرستان پر شود.

.

دانلود راهنمای فارسی بازی

.
 

معرفی و آشنایی با بازی دهكده Village

 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیک
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۲ سال به بالا
مکانیک های بازیSet Collection, Worker Placement
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
جنس قطعاتمقوا، چوب
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
 
دانلود راهنمای فارسی بازی
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out