ملت ها (Nations)

ملت ها (Nations)

کاهش قیمت !
نو

339,150 تومان

399,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

اقوام بشر از همان لحظه شکل گیری تمدن های نخستین، در حال ساختن، زیستن و جنگیدن با هم بوده اند. ملت های بزرگ وقتی پنجه در پنجه دیگر اقوام می اندازند و در رقابتی سرسختانه با آنها به نبرد و چالش های مختلف می پردازند، از خواسته های خود در برابر آن ها محافظت می کنند.
در بازی " ملل Nations " شما باید برای افزایش جمعیت علاوه بر غذا، به یک پایداری دست پیدا کنید. یک اقتصاد فعال داشته باشید و علاوه بر همه اینها، شما باید جزو اقوامی باشید که جهان را با دستاوردهای خود متحیر کنید. میراث خود را به عنوان بزرگترین ملت درتاریخ  بشیرت به یادگار بگذارید.
بازی فکری " ملل Nations "  که برای یک تا پنج بازیکن قابل اجراست، یک بازی تاریخی پر از چالش های متفاوت است. زمان تقریبی مورد نیاز برای آن، چهل دقیقه به ازای هر بازیکن می باشد. بازیکنان در بازی ملل، سرنوشت یک قوم را از شروع قرن های نخستین تا شروع جنگ جهانی اول در دست می گیرند. اقوام مختلف در این بازی با هم به رقابت می پردازند. آن ها باید نیازهای خود را بشناسند و در طی رشد جامعه خود، آن ها را مرتفع سازند. از امکانات به خوبی استفاده کرده و با تهدیدها مقابله کنند.
بازی رومیزی " ملل Nations "  به این صورت است که:
در ابتدا هر بازیکن یک ملت و درجه سختی بازی را همانند سری بازی های تمدن سازی کامپیوتری انتخاب می کند. بعد از فاز رشد، دو رویداد تاریخی آشکار می شود که بازیکنان بر سر آن تا انتهای دور به رقابت می پردازند. سپس هرکدام از بازیکنان، یک عمل کوچک را به نوبت انجام می دهند. اعمال مجاز برای انجام به شرح زیر می باشند:
•    خرید کارت
•    اعمال یک کارگر برای انجام کار
•    استخدام یک معمار برای ساخت بنا
•    انجام عمل های ویژه ای که مربوط به یک کارت است.
هرکدام از بازیکنان یک صفحه شخصی دارند که نشان دهنده ملت آن هاست.برای بازیکنان راه های زیادی از قبیل تاثیر گذاری، رقابت و تقابل غیر مستقیم با دیگر رقبا وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید که هیچ نقشه ای، هیچ جابجایی نیرویی و هیچ حمله مستقیمی در بازی وجود ندارد.
در انتهای هر دور کارت هایی که باقی مانده اند، جمع آوری شده و جای خود را به کارت های جدید می دهند. بی شک این تمام توضیحات مربوط به روال بازی نیست. اما برای اینکه یک دید کلی به شما بدهد، کافی است.
امتیازات پیروزی، توسط بازیکنان در طی بازی کسب می شود. همچنین برخی امتیازات پاداش در انتهای بازی قابل دریافت هستند. در انتها بازیکنی که بیشترین امتیاز را بدست آورده، برنده  بازی است.  


 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی استراتژیکم
تعداد بازیکن۱ تا ۵ نفر
مدت زمان بازیبیشتر از ۱۲۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سنگین
گروه سنی۱۴ سال به بالا
مکانیک های بازیCard Drafting, Variable Player Powers
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
جنس قطعاتمقوا، چوب
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out