بنگ! حمله برای طلا (Bang! Gold Rush)

بنگ! گلوله (Bang! The Bullet)

کاهش قیمت !
نو

688,500 تومان

765,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

یک روز گرم تابستانی در یکی از شهرهای دور افتاده ی غرب وحشی آرامش در حال احتضار است! چند یاغی خطرناک از زندان ایالتی گریخته اند. کلانتر به همراه معاونینش سرگرم رسیدگی به این بحران عظیم هستند. یکی از دشمنان قدیمی کلانتر که همیشه منتظر فرصتی برای ضربه زدن به او برای تصاحب پستش بود، نقشه های شومی در سر پرورانده است.
نفس ها در سینه محبوس شده است. تمامی پنجره های چوبی و دولنگه شهر بسته شده اند. باد گرم تابستانی، ذرات گرد و غبار را آرام و با پیچ و تابی خفیف جابجا می کند. سکوت سنگین شهر را تنها یک صدا می شکند! BANG!

در بازی کارتی BANG که برای چهار تا هفت نفر طراحی شده است، سه دسته کارت وجود دارد. دسته اول کارت های نقش مخفی بازیکنان، دسته دوم مربوط به کارت های شخصیت و دسته سوم کارت های اکشن بازی هستند. نقش هایی که در بازی وجود دارند شامل کلانتر و معاونینش، گروه یاغی ها و یک کارت خائن است.
در ابتدای بازی، به هر بازیکن به صورت تصادفی یک نقش مخفی، یک کارت شخصیت و تعدادی کارت بازی داده می شود. هر کارت شخصیت یک قابلیت منحصر بفرد به آن بازیکن می دهد. کلانتردر ابتدای بازی خود را معرفی می کند. اما نقش دیگر بازیکنان مخفی باقی خواهد ماند. در طی اجرای بازی از نحوه عملکرد هر شخص باید حدس بزنید که او چه نقشی را بر عهده دارد. هدف هر گروه به صورت زیر است:
کلانتر و معاونینش باید یاغی ها و خائن را از بازی حذف کنند.
خائن باید کلانتر و یاغی ها را از بازی بیرون کند.
یاغی ها باید کلانتر را بکشند.
هر گروه در صورت اجرای هدفش در بازی، برنده خواهد شد.
هر بازیکن در نوبت خود دو کارت از ستون کارت های بازی دریافت می کند. او می تواند هر تعداد کارتی که می خواهد بازی کند. اما با این شرط که از هر نوع کارت بازی یکی قابل اجراست. کارت های بسیار متنوعی در بازی وجود دارند. از کارت های اسلحه و تیراندازی گرفته تا کارت های دینامیت و دعوت یک بازیکن به دوئل. هر بازیکن با توجه به شخصیتی که دارد تعدادی توکن گلوله دریافت می کند که نشان دهنده جان باقی مانده او در بازی است. هر زمان که شما در بازی مورد اصابت کارت بنگ (تیراندازی) قرار بگیرید، یک توکن گلوله از شما کسر می شود. در صورتی که یک بازیکن توکن های گلوله اش را از دست بدهد از بازی خارج می شود.
BANG! The Bullet در واقع نسخه تجملی بازی BANG و توسعه های آن است. این نسخه از بازی برای سه تا هشت نفر قابل اجراست. کارت های بازی در یک جعبه شکیل گلوله شکل قرار دارند. نشان نقره ای رنگ کلانتر هم از زیبایی های این نسخه است. کیفیت خوب کارت ها باعث می شود تا عمر مفید آن ها بیش از آنچه شما فکر می کنید باشد.
BANG! The Bullet! به تنهایی شامل نسخه های زیر است:
•     BANG!: ویرایش سوم به همراه قوانین بازی
•    : Dodge City ویرایش دوم به همراه کارت ها، شخصیت ها و قوانین بازی
•    : High Noon ویرایش دوم
•    High Noon II A Fistful Of Cards ویرایش دوم
•    Two new exclusive High Noon cards به همراه شخصیت های جدید
•     سه شخصیت جدید:  - Uncle Will, Johnny Kisch, and Claus "The Saint"
•    دو کارت سفید
•    یک نشان کلانتر نقره ای 
برگه اطلاعات
دسته بندیبازی مهمانی
تعداد بازیکن۳ تا ۸ نفر
مدت زمان بازیکمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
مکانیک های بازیHand Management, Partnerships, Player Elimination, Variable Player Powers
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
جنس قطعاتمقوا
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out