بازی ایرانی هیتلر مخفی (Secret Hitler)

بازی ایرانی هیتلر مخفی (Secret Hitler)

نسخه ایرانی با راهنمای فارسی

- بازی ایرانی secret hitler هیتلر مخفی از بهترین بازی های گروهی و دورهمی

- شخصیت و نقش مخفی، استنتاج، فریب و بلوف

- نمایشی از توطئه و فریب در سیاست های آلمان در دهه 1930 میلادی

- در دو گروه لیبرال ها و فاشیست ها رهبر خود را به قدرت برسانید

- مناسب 5 الی 10 بازیکن

اطلاعات بیشتر

نو

135,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی هیتلر مخفی

برگردانی از بازی Secret Hitler

زمان بازی در سال 1932 می باشد و مکان بازی در آلمان پیش از جنگ جهانی دوم.
در بازی secret hitler بازیکنان در نقش سیاست مداران آلمانی هستند که برای حفظ یک دولت لیبرال شکننده و جلوگیری از موج فزاینده  فاشیسم نازی تلاش میکنند. مراقب باشید، چرا که در بین شما فاشیست ها بصورت مخفیانه حضور دارند: همچنین یک نفر به عنوان هیتلر.
نگاه اجمالی به بازی:
در ابتدای بازی،به هر بازیکن به طور مخفیانه یکی از سه نقش زیر اختصاص پیدا می کند: لیبرال ، فاشیست و یا هیتلر.
لیبرال ها اکثریت را در اختیار دارند  اما آن ها به صورت قطعی نمی دانند که هرکس چه نقشی را ایفا خواهد کرد.
فاشیست ها می بایست  با مخفی نگه داشتن هویت و کارشکنی های مخفیانه ، به هدف خود در بازی دست پیدا کنند.
هیتلر در نقش یک فاشیست ایفای نقش خواهد کرد و فاشیست ها هویت هیتلر را از ابتدا می دانند،اما هیتلر فاشیست ها را نمی شناسد و باید در بازی و از روی عملکرد  افراد آن ها را شناسایی کند.

لیبرال ها با تصویب پنج سیاست لیبرالی و یا کشتن هیتلر پیروز خواهند شد. فاشیست ها با  تصویب شش سیاست فاشیستی به پیروزی خواهند رسید. همچنین اگر پس از تصویب سه سیاست فاشیستی هیتلربه عنوان صدراعظم از مجلس رای اعتماد بگیرد، باز هم فاشیست ها برنده بازی خواهند بود. هر گاه یک سیاست فاشیستی تصویب شود، دولت قدرتمندتر می شود و رییس جمهور صاحب یک قدرت تک نفره خاص خواهد شد که می بایست قبل از شروع دور بعد از آن قدرت استفاده کند. مهم نیست چه تیمی رئیس جمهور باشد؛ درحقیقت، حتی بازیکنان لیبرال نیز ممکن است وسوسه شوند برای به دست آوردن قدرت های جدید، یک سیاست فاشیستی را تصویب کنند.
هدف بازی: هر بازیکن دارای یک هویت مخفی به عنوان یک عضو است چه از تیم لیبرال و چه از تیم فاشیستی. بازیکنان تیم لیبرال در صورتی پیروز خواهند بود که: پنج سیاست لیبرالی به تصویب برسد. یا هیتلر به قتل برسد بازیکنان تیم فاشیستی در صورتی پیروز خواهند بود که: شش سیاست فاشیستی به تصویب برسد. یا هر زمانی پس از تصویب سه سیاست فاشیستی، هیتلر به عنوان صدر اعظم انتخاب شود و رای اعتماد بگیرد.
 آماده سازی بازی: ابتدا با توجه به تعداد بازیکنان حاضر در بازی صفحه مربوط به فاشیست ها را انتخاب کرده و در کنار صفحه لیبرال ها قرار میدهیم. 11 سیاست فاشیستی را به همراه 6 سیاست لیبرال بر زده و درهم به صورت پشت و رو بر روی جایگاه برداشتن تایل های سیاست گزاری (draw pile) قرار میدهیم. حال شما به یک پاکت برای اختصاص به هر بازیکن احتیاج دارید و هر پاکت حاوی یک کارت هویت، یک کارت عضویت حزب، یک کارت رای گیری مثبت و یک کارت رای گیری منفی باشد. به یاد داشته باشید که کارت های هویت لیبرالی همواره با کارت عضویت حزب لیبرال در یک پاکت قرار می گیرند و کارت های هویت فاشیستی و هیتلر همواره با کارت عضویت حزب فاشیست در یک پاکت قرار خواهند گرفت. با توجه به جدول زیر توزیع نقش ها در بازی را تعیین میکنیم.











 
برگه اطلاعات
دسته بندیدورهمی
تعداد بازیکن۵ تا ۱۰ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۴ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيدارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out