کاپیتان سونار (Captain Sonar)

کاپیتان سونار (Captain Sonar)

کاهش قیمت !
نو

1,105,000 تومان

1,300,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


بازی فکری کاپیتان سونار

Captain Sonar

در اعماق اقیانوس هیچ‌کس صدای فریادتان را نخواهد شنید!
در بازی فکری کاپیتان سونار (Captain Sonar)، شما به همراه هم‌تیمی‌هایتان کنترل یک زیردریایی فوق‌پیشرفته را در اختیار دارید، و در جستجوی مکان زیردریایی تیم مقابل و از بین بردن آن هستید، پیش از آن که حریف شما را از بین ببرد. در این بازی رومیزی، تمام نقش‌ها مهم هستند، و مواجهه با رقبا، بی‌رحمانه خواهد بود. در نتیجه، باید با نظم و برنامه‌ریزی کار کنید و به درستی با یکدیگر ارتباط داشته باشید، زیرا یک کاپیتان بدون کمک همراهانش هیچ قدرتی ندارد. همراهان کاپیتان در این بازی سه نفر هستند: معاون، متصدی رادیو، و مهندس.
تمام اعضای هر تیم در یک سمت میز نشسته، و هر کدام نقشی به‌خصوص را در زیردریایی ایفا می‌کنند. تقسیم کار این نقش‌ها، بستگی به تعداد بازیکنان هر تیم در بازی دارد. یکی از بازیکنان کاپیتان می‌شود، و وظیفه‌ی حرکت دادن زیردریایی و اعلام جزییات هر حرکت را به عهده دارد. بازیکن دیگری، باید دائماً به دستورات کاپیتان تیم مقابل گوش کرده، و با توجه به فرمان‌های حرکتی او و موانعی که در نقشه وجود دارد، محل زیردریایی رقیب را کشف کند. بازیکن دیگری نیز، در انبار مهمات زیردریایی، در حال تهیه و آماده‌سازی بمب، مین، و دیگر تجهیزات جنگی است. امور تعمیرات و نگهداری زیردریایی نیز به عهده‌ی بازیکن دیگری قرار داده می‌شود.
بازی رومیزی «کاپیتان سونار» به دو روش انجام می‌شود: روش نوبتی، و روش هم‌زمان. در روش دوم، بازیکنان به طور هم‌زمان، علاوه بر این که در حال انجام وظایف درون‌تیمی خود هستند، زیردریایی حریف را نیز رصد کرده، تا در موقعیت مناسب به آن حمله کنند. هرگاه یکی از کاپیتان‌ها شروع حمله را علام کند، بازی برای مدتی متوقف شده، تا مشخص شود که در اثر حمله به حریف صدمه خورده است یا خیر. سپس، بازی دوباره به جریان افتاده و در مدتی که تیم مهاجم در توقف است و تکه‌های فلز ناشی از انفجار روی سطح اقیانوس غوطه‌ور است، حریف این فرصت را به دست می‌آورد که به صورت مخفیانه از محل حادثه دور شود.
تعدادی نقشه‌ی مختلف در بسته‌بندی بازی قرار گرفته تا امکان بازی در سطوح مختلف آسان تا دشوار را فراهم کند.
بوردگیم Captain Sonar از بازی‌های سبک مهمانی (Party) و تماتیک (Thematic) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Grid Movement، Line Drawing، Partnerships، Role Playing، Secret Unit Deployment، و Simultaneous Action Selection اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۲ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۶۰ تا ۹۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۴ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out