نامه لاوکرفت (Lovecraft Letter)

نامه لاوکرفت (Lovecraft Letter)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری نامه‌ی لاوکرفت  Lovecraft Letter


در دهه‌ی ۱۹۲۰ میلادی هستیم، و جهان در هرج و مرج پس از جنگ جهانی اول است. در این دوره، شما و دوستانتان، خود را در میان اتفاقات خارق‌العاده و عجیبی می‌یابید. نمادهایی عجیب، نامه‌هایی ناخوانا، و موجوداتی ناشناس شما را احاطه کرده‌اند. شما به کمک دوستانتان، در پی شناخت و کشف این پدیده‌های عجیب هستید. ناشناخته‌ها، حقایق وحشتناکی هستند که پیش‌روی شما به انتظار نشسته‌اند...


در بازی فکری Lovecraft Letter، سیستم بازی رومیزی Love Letter با دنیای داستان‌های H.P. Lovecraft (داستان‌نویس آمریکایی) ترکیب شده است. علاوه بر ۱۶ کارت استانداردی که در بازی کارتی Love Letter موجود است، در نسخه‌ی Lovecraft Letter، کارت‌های ویژه‌ی Insanity (دیوانگی) اضافه شده است. اگر در مجموعه‌ کارت‌های کنارگذاشته‌تان یکی از کارت‌های Insanity را داشته باشید، (حداقل در راند جاری) قدرت‌های ویژه‌ی دیوانگی دارید! در طول بازی می‌توانید با بازی کردن کارت‌های دیوانگی‌تان، قدرت‌های معمولی یا قدرت‌های ویژه‌ی آن را فعال کنید، که باعث می‌شود در بازی، انتخاب‌های بیشتری داشته باشید. اما ریسک این کار، عبور موفقیت‌آمیز از بازرسی سلامت عقل در ابتدای هر دور از بازی است! برای این کار، باید به تعداد کارت‌های دیوانگی‌ای که در اختیار دارید، از دسته‌ی کارت‌های بازی، کارت بردارید. در بین کارت‌های برداشته‌شده، اگر یک یا تعداد بیشتری کارت دیوانگی باشد، از آن راند بازی، محروم می‌شوید.


هنگامی که برنده‌ی راند شوید (چه با خارج شدن تمام بازیکنان، و چه با کارت بالاتر بین بازیکنان باقی‌مانده)، یک مهره‌ی رنگی که نشان‌دهنده‌ی دیوانه بودن یا سالم بودن‌تان است، به شما تعلق می‌گیرد. برنده‌ی نهایی بازی کسی است که تعداد مشخصی از یکی از انواع مهره‌ها را دریافت کند. علاوه بر این، نجات دادن به موقع Cthluhu، می‌تواند شما را برنده‌ی نهایی بازی کند.
آیا موفق می‌شوید در مبارزه با شیطان، جهان را از نابودی نجات دهید؟ یا با پیوستن به او، باعث نابودی دنیا می‌شوید؟ همه چیز به تصمیم شما بستگی دارد!
بوردگیم Lovecraft Letter از جمله بازی‌های سبک مهمانی (Party) است. از مکانیزم‌های اصلی این Board Game می‌توان به Hand Management و Player Elimination اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۰ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیمتوسط ( وجود نوشته در بازی، احتیاج به دانش اولیه زبان )
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out