داروغه ناتینگهام: مردان شاد (Sheriff of Nottingham: Merry Men)

داروغه ناتینگهام: عیاران (Sheriff of Nottingham: Merry Men)

توسعه بازی داروغه ناتینگهام ( به تنهایی قابل بازی نیست )اطلاعات بیشتر

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Sheriff of Nottingham: Merry Men

داروغه‌ی ناتینگهام: یاران سرخوش (عیاران)

 

توسعه‌ی Merry Men برای بازی فکری Sheriff of Nottingham، قابلیت اضافه کردن ۵ماژول (بسته) را به بازی اصلی فراهم کرده است. بازیکنان می‌توانند هر تعداد از این ماژول‌ها را به دلخواه انتخاب کرده، و از آن استفاده کنند. علاوه بر این، امکان اضافه کردن بازیکن ششم نیز در نظر گرفته شده است. این پنج ماژول به شرح زیر هستند:

۱- وکیل‌ها: در بازی شش نفره، می‌توان به جای یک داروغه (Sheriff) از دو وکیل (Deputy) استفاده کرد. در این حالت، هر دو وکیل باید باهم راجع به بازرسی تاجران و باز کردن کیف‌ها تصمیم‌گیری کنند. در نهایت، هر دو در تمام سود و زیان بازرسی شریک خواهند بود. اگر یکی از وکلا، برخلاف نظر دیگری، قصد بازرسی تاجری را داشته باشد، به تنهایی صاحب سود یا زیان مربوط به آن بازرسی خواهد شد.

۲- یاران سرخوش (عیاران): در این ماژول، کالاهای غیرقانونی جدیدی در قالب «یاران سرخوش» وارد بازی می‌شوند. اگر بتوانید یاران خود را با موفقیت از مرحله‌ی بازرسی عبور داده و وارد شهر کنید، قابلیت‌ها و قدرت‌های ویژه‌ای را برای‌تان به ارمغان می‌آورند.

۳- بازار سیاه: در این ماژول، سه دسته کارت جایزه، که نماینده‌ی کالاهای غیرقانونی هستند، به بازی اضافه می‌شوند. اولین بازیکنی که با موفقیت، کالای نشان‌داده‌شده روی آن‌ها وارد شهر کند، کارت جایزه را به همراه امتیازی ویژه دریافت می‌کند.

۴- قانون تجارت: در هر راند، داروغه سه کارت قانون را به صورت اتفاقی برداشته، و باید دو تا از آن‌ها را نگه دارد. قوانین مشخص‌شده روی این دو کارت، تا پایان راند برقرار خواهند بود.

۵- سفارش ویژه: هر کدام از کارت‌های سفارش ویژه، یک کالای قانونی و یک کالای غیرقانونی را نشان می‌دهند. اگر بازیکنان بتوانند این دو کالا را در یک کیف از بازرسی رد کنند، کارت سفارش و امتیاز مربوط به آن را دریافت می‌کنند. 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۳ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۱۳ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out