نامه عاشقانه نسخه ویژه (Love Letter Premium)

نامه عاشقانه نسخه ویژه (Love Letter Premium)

نو

0 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

نامه عاشقانه: نسخه ویژه

تمام مردان جوان شهر (و تعداد زیادی از مردانی که خیلی هم جوان نیستند!)، در تلاش برای به دست آوردن عشق پرنسس جوان Tempest هستند. متأسفانه، او خودش را در یکی از اتاق‌های قلعه زندانی کرده، و شما مجبورید با تکیه کردن بر دیگران، نامه‌ی عاشقانه‌تان را به دست او برسانید. آیا موفق می‌شوید تا نامه‌تان را زودتر از بقیه به دست او برسانید؟

بازی فکری نامه عاشقانه (Love Letter)، بازی ریسک، گفتگوی منطقی، و شانس است، که برای ۲تا ۸ نفر طراحی شده است. هدف شما در این بازی رساندن نامه‌تان به دست پرنسس است، در حالی که هم‌زمان سعی در منحرف کردن و به بیراهه فرستادن نامه‌ی دیگر خواستگاران دارید.

در بازی کارتی لاو لتر، از یک دسته کارت ۱۶تایی، هر کدام از بازیکنان یک کارت برداشته، و یک کارت هم از جریان بازی خارج می‌شود. هر بازیکن در نوبت خود، یک کارت برداشته، و یک کارت بازی می‌کند؛ با این هدف که شخصیت دیگر بازیکنان را آشکار، و آن‌ها را از جریان بازی حذف کند. کارت‌های قوی، برتری‌هایی را در شروع بازی برای‌تان به ارمغان آورده، اما شما را به هدف اصلی دیگر بازیکنان برای حذف کردن، تبدیل می‌کند. اما اگر به کارت‌های ضعیف تکیه کنید نیز، ممکن است نامه‌ی شما به داخل آتش انداخته شده، و سوزانده شود!

بورد گیم یا بهتر است بگوییم کارت گیم Love Letter، از بازی‌های سبک خانوادگی (Family) است؛ Hand Management و Player Elimination از مکانیزم‌های اصلی این Board Game هستند.

بازی فکری «نامه عاشقانه: نسخه ویژه»، از دو جهت نسخه‌ی معمولی این بازی را ارتقا بخشیده است.

اول این که کارت‌های بازی در سایز بزرگ‌تر، و ضخیم‌تر از کارت‌های نسخه‌ی معمولی تولید شده‌اند. همچین، قلب‌هایی که بازیکنان در جریان بازی به دست می‌آورند، چوبی و بزرگ‌تر از نسخه‌ی معمولی این بازی رومیزی است. علاوه بر آن، محتویات بازی در جعبه‌ای بزرگ با بست‌های آهنربایی قرار گرفته است.

دوم، با استفاده از شخصیت‌های اضافه‌ای که به طور ویژه برای این نسخه طراحی شده‌اند، امکان بازی تا ۸نفر فراهم شده است. از جمله‌ی این شخصیت‌ها می‌توان به قاتل (Assassin) با شماره صفر، و چاپلوس (Sycophant) با شماره ۴اشاره کرد. اگر کارت قاتل دست‌تان باشد، و بازیکنی شما را مجبور به نشان دادن آن کند، باعث حذف خودش خواهد شد. همچنین، در صورتی که چاپلوس دست کسی باشد، باید به اجبار هدف اجرای حکم کارت روشده شود، تا در دور بعد مثل دیگر کارت‌ها، مخفی شود. در این نسخه از بوردگیم یا بهتر است بگوییم کارت گیم Love Letter، شخصیت‌هایی که در هر دست از بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند، مطابق قوانین بازی، بسته به تعداد بازیکنان مشخص خواهد شد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۲ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیکم ( نوشته های جزئی و براحتی قابل یادگیری)
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out