دیکسیت: ریشه ها (Dixit: Origins)

دیکسیت: ریشه ها (Dixit: Origins)

توسعه بازی Dixit (به تنهایی قابل بازی نیست)

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

130,500 تومان

145,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

Dixit: Origins

بازی فکری Dixit: Origins (یا Dixit 4)، مانند بازی‌های Dixit Quest (یا Dixit 2)، و Dixit 3، به عنوان توسعه‌ای برای بازی اصلی Dixit منتشر شده، که از ۸۴ کارت جدید با تصاویر خیالی و سورئال تشکیل شده است. این کارت‌ها را می‌توان با استفاده از محتویات بازی اصلی برای ایجاد تنوع بیشتر، و یا به صورت مستقل استفاده کرد (در این صورت، علاوه بر دانستن قوانین بازی، نیازمند تهیه‌ی یک صفحه‌ی امتیازدهی و کارت‌های رای‌گیری هستید).

مشابه نسخه‌ی اصلی بازی رومیزی «دیکسیت»، در این بازی نیز، در هر راند، یکی از بازیکنان قصه‌گو می‌شود. او یکی از کارت‌های دستش را انتخاب کرده، سپس با توجه به کارت انتخاب‌شده، داستانی می‌گوید، ترانه‌ای می‌خواند، و یا کاری انجام می‌دهد که نمایانگر آن کارت باشد. سپس، هر کدام از بازیکنان، یکی از کارت‌هایشان را انتخاب کرده، و مخفیانه آن را به قصه‌گو می‌دهند. پس از آن، تمام کارت‌ها بر زده شده و رو می‌شوند. سپس بازیکنان باید به کارتی که فکر می‌کنند توسط قصه‌گو انتخاب شده، رای دهند. اگر تمام بازیکنان به کارت قصه‌گو رای دهند، یا هیچ‌کدام به آن رای ندهند، قصه‌گو هیچ امتیازی نمی‌گیرد. اما اگر او تعدادی رای کسب کرده باشد (نه تمام آرا)، به تعداد رای‌های کسب‌شده امتیاز می‌گیرد. بازیکنان دیگر نیز اگر کارت صحیح را انتخاب کرده باشند، یا کارت‌ آن‌ها از بازیکنان دیگر رای گرفته باشد، امتیاز می‌گیرند. پس از گذشت تعداد مشخصی راند، بازی به پایان رسیده، و بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود.

بوردگیم Dixit: Origins از بازی‌های سبک مهمانی (Party) است. از جمله مکانیزم‌های این بازی می‌توان به Simultaneous Action Selection و Storytelling اشاره کرد.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۳ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out