آلس توماتو (Alles Tomate!)

آلس توماتو (Alles Tomate!)

کاهش قیمت !
نو

37,800 تومان

42,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری

Alles Tomate!

بازی فکری Alles Tomate!، و نسخه‌های دیگر آن به نام‌های Alles Trolli! و Alles Kanone!، بازی‌های حافظه‌ای مشابهی هستند که تنها تم آن‌ها از یک نسخه به نسخه‌ی دیگر تغییر کرده است. در این نسخه‌ها، از تم‌های کشاورزی، مسافرت، و دزدان دریایی استفاده شده است.

در بازی رومیزی Alles Tomate!، بازیکنان در نقش کشاورزانی هستند که فراموش کرده‌اند دارایی‌هایشان را کجا گذاشته‌اند! برای آماده‌سازی بازی، هفت کارت Topic با رنگ‌های پس‌زمینه‌ی متفاوت روی میز قرار می‌گیرند. مجموعه کارت‌های بازی ۴۹ عدد است، که از هر رنگ متفاوت، ۷ کارت موجود است؛ در حالی که هر کارت تصویر متفاوتی را نمایش می‌دهد. یک کارت از هر کدام از گروه‌های کارت Topic زیر آن‌ها قرار گرفته تا ۷ تصویر مربوط به آن رنگ را یک‌جا نمایش دهد. بازیکنان تلاش می‌کنند که تصاویر روی کارت‌ها را به خاطر بسپارند، و پس از آن کارت‌ها برگردانده شده، و بازی آغاز می‌شود.

بازیکنان در نوبتشان یک کارت رو می‌کنند. اولین کسی که تصویر یکی از کارت‌های موجود در بازی که هم‌رنگ کارت روشده باشد را اعلام کند، آن کارت را برای خود برمی‌دارد؛ کارت جدید نیز در جای خود قرار می‌گیرد. اگر دو بازیکن هم‌زمان کارت را نام ببرند، هر بازیکن یک کارت برمی‌دارد. به تعداد کارت‌های اضافه‌ای که مورد نیاز است، از کارت‌های روی میز برداشته می‌شود. اگر هیچ‌کدام از بازیکنان نتوانند تصویری را اعلام کنند، کارتی که به پشت بوده، به مجموعه کارت‌ها بازگشته، و کارت جدید در جای خود قرار می‌گیرد. هرگاه مجموعه کارت‌های بازی تمام شود، بازی به پایان رسیده، و کسی که بیشترین کارت را جمع کرده باشد، برنده خواهد شد.

بوردگیم Alles Tomate! از بازی‌های سبک کودکانه (Children) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game، می‌توان به Memory اشاره کرد. 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۲ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۶ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیندارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out