بازی ایرانی آیوژیت Aiogite

بازی ایرانی آیوژیت Aiogite

- بازی ایرانی آیوژیت Aiogite

- قوانین بازی خارجی Stella

- کارت های بازی استوژیت پلاس

- قابلیت ادغام با بازی استوژیت

- مناسب دورهمی های خانوادگی و دوستانه

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

378,000 تومان

420,000 تومان

-10%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی آیوژیت Aiogite

در بازی آیوژیت شما در نقش خواب‌گزارانی هستید که هر بار یک کلمه دریافت می‌کنید و باید از بین تصویرهایی شبیه به خواب، بهترین تصویرها را برای توصیف آن کلمه انتخاب کرده و اعلام کنید. هر بار در نوبتتان یک انتخاب دارید، پس با هوشمندی و استفاده از قوه‌ی ذهن‌خوانی و پیش‌بینی خود و البته با اولویت‌بندی درست، یک تصویر را انتخاب کنید. اگر تصویری که انتخاب کردید به نظر دیگران هم شبیه به کلمه‌ی مدنظر باشد، شما امتیاز کسب می‌کنید و اگر نه باید منتظر دور بعد بمانید. برای تنوع بیشتر می‌توانید از کارت‌های استوژیت برای این بازی استفاده کنید و برعکس با کارت‌های این بازی، استوژیت بازی کنید.

آیوژیت، پرنده‌‌ی سخنگو هر شب بر فراز بلندترین شاخه‌ی بلندترین درخت سرزمین می‌نشیند و آواز می‌خواند. آواز او واژگانی‌ست که خواب پادشاه سرزمین استوژیت را تعبیر می‌کند. شما به عنوان خواب‌گزاران سرزمین استوژیت صدای آیوژیت را بشنوید و واژگان او را بخوانید و تلاش کنید از قدرت تخیل و ذهن‌خوانی خود استفاده کنید. هر چه انتخاب‌های شما با قانون آیوژیت برای تعبیر خواب بهتر پیوند بخورد، امتیاز بیشتری می‌گیرید و در نهایت خواب‌گزاری که بیشترین امتیاز را کسب کند، بهترین خواب‌گزار سرزمین استوژیت خواهد بود.

آیوژیت بر اساس طرحی از Jean-Louis Roubira و Gérald Cattiaux در سال 2021 طراحی شد. این بازی با نام Stella وارد بازار جهانی شد و در پایان سال 1402 با نام آیوژیت توسط انتشارات هوپا تولید شد. کارت‌های تصویر این بازی همان کارت‌های افزونه‌ی استوژیت است و با اضافه شدن محتویات جدید و ایجاد کمی تغییر، حالا به خانواده استوژیت اضافه شده و در واقع جایگزین افزونه استوژیت یعنی استوژیت + است. آیوژیت یک بازی 2 تا 6 نفره است که برای 8 سال به بالا مناسب است. یک گزینه‌ی عالی برای بالا بردن خلاقیت و قدرت ذهن‌خوانی. این بازی را می‌توان به عنوان یک بازی نه چندان پیچیده، به افرادی که با دنیای بازی‌های رومیزی آشنایی ندارند توصیه کرد.

نکات کلیدی

آدمک کاپوچینمناسب برای معرفی بازی‌های رومیزی به کسانی که هیچ پیش زمینه‌ای از این بازی‌ها ندارند.

آدمک کاپوچینمثل اکثر دورهمی‌ها، هر چه تعداد نفرات بیشتر باشد جذاب‌تر است.

آدمک کاپوچینبرای حالت ۲ نفره قوانین متفاوتی دارد.

آدمک کاپوچینبا اضافه شدن کارت‌های بازی استوژیت، ۱۹۲ کارت با تنوع بی نظیری در بازی وجود دارد که تکرارپذیری بازی را افزایش می‌دهد.

آدمک کاپوچینتصویرسازی شده متناسب با آداب و فرهنگ ایران که به یافتن کلیدواژه‌ها کمک می‌کند.

آدمک کاپوچینبا انجام بازی از زاویه نگاه دوستان و خانواده‌تان به موضوع‌های مختلف آگاه شوید.

 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۲ تا ۸ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out