بازی ایرانی توسعه رمزشکن (Decrypto: Expansion 01 Laserdrive)

بازی ایرانی افزونه رمزشکن (Decrypto: Expansion 01 Laserdrive)


نسخه توسعه ایرانی بازی رمزشکن (Decrypto: Expansion 01 Laserdrive)

به تنهایی قابل بازی نیست.

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

81,000 تومان

90,000 تومان

-10%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی توسعه رمزشکن (Decrypto: Expansion 01 Laserdrive)

اجزای بازی:

1 دفترچه قوانین

54 کارت درایو (موضوع)

6 توکن دیسک لیزری(قرمز)

2 توکن شنود (سفید)

درایو لیزری افزونه ای برای بازی رمزشکن اضافه شدن این افزونه به بازی اصلی باعث هر چه جذاب تر، حرفه ای تر و سرگرم کننده تر شدن بازی رمزشکن خواهد شد.

توضیحات نسخه اصلی بازی:

اصول و هدف بازی:
در بازی رمز شکن، بازیکنان در قالب دو تیم 2 تا 4 نفره با یکدیگر به رقابت می پردازند،  ایده ی کلی بازی انتقال اطلاعات به هم تیمی هایتان است بگونه ای که تیم حریف آن را درک نکند. برای برنده شدن باید روی یک خط مناسب قدم بزنید : اطلاعاتی که می دهید باید برای هم تیمی هایتان به اندازه کافی روشن باشد تا آن را درک کنند و در عین حال آنقدر مبهم که تیم حریف  را گمراه کند.

در آغاز راند، هر دو تیم یکی از اعضای خود را به عنوان رمز گذار تعیین می کنند. وظیفه رمزگذار انتقال رمز کد 3 رقمی محرمانه به هم تیم هایش است به گونه ای که تیم حریف رمز را متوجه نشود.اگر شما بتوانید به درستی رمز تیم حریف را حدس بزنید یک توکن( شُنود ) دریافت می کنید. اگر بتوانید دو توکن شُنود بگیرید تیم شما برنده می شود.
اگر تیمی نتواند کد رمز شکن خود را حدس بزند یک توکن (ناسازگاری) دریافت می کند، اگر دو توکن ناسازگاری بگیرید تیم شما بازنده می شود.
برای انتقال کد ها ( دنباله ای از 3 عدد، مانند 4.2.1) ، هر تیم دارای 4 کلمه کلیدی به شماره 1 تا 4 می باشد که تمام اعضای تیم می توانند کلمات را ببینند اما از تیم مقابل پنهان است. کلمات در طول بازی ثابت باقی می ماند.برای انتقال کد 3 رقمی ، رمز گذار 3 سرنخ می دهد، هر سر نخ به یکی از کلمات کلیدی اشاره دارد.
نگاهی به کلمات پایین این صفحه بیندازید، اگر رمز گذار شما سرنخ های "چای یخ" ، "آلاچیق" و "بَت من" را بدهد، بنظراتان سعی دارد کدام کد 3 رقمی را به شما انتقال دهد؟ امیدوارم کد (4-1-2) را حدس زده باشید. "چای یخ" برای "آبمیوه" ، "آلاچیق" برای "کلاه" و "بَت من" برای "سیاه" .
رمز شکن یک بازی بسیار هوشمندانه و در عین حال ساده می باشد. بهترین راه برای یادگیری قوانین یک دست بازی کردن است! به همین دلیل اکیدا توصیه می کنیم بازی را طبق دستور العمل صفحه دو تنظیم کرده و شروع به بازی نمایید و به مراحل ذکر شده در بخش نحوه انجام بازی توجه جدی نمایید. (صفحه 3) در پایان راند دوم به خوبی نحوه ی کل بازی را متوجه خواهید شد.

آماده سازی بازی:
1- به دو تیم تقسیم شوید.
2- همه ی اعضای یک تیم درکنار هم روبروی تیم حریف می نشینند.
3- هر تیم یک صفحه نمایش و 4 کارت کلمات کلیدی را از بالای دسته کارت ها برداشته و آن ها را بدون نشان دادن به تیم مقابل در پنجره های صفحه نمایش قرار می دهند.
4- هر تیم دسته کد های همرنگ صفحه نمایشش را بر می دارد. (سیاه یا سفید)
5- هر تیم یک برگه یادداشت می گیرد، تمام سرنخ های تیم سفید در طرف سفید برگه یادداشت نوشته می شود و سرنخ های تیم سیاه، در سمت سیاه.رنگ تیم شما با توجه به رنگ صفحه نمایش شما مشخص می شود.برای تیم تان یک اسم انتخاب کرده و در فضای موجود بالای برگه یادداشت، بنویسید.
6- ساعت شنی، توکن های شُنود و ناسازگاری را در وسط قرار دهید.
در مورد کارت های کلمات:
قبل از بازی کارت ها را با دقت نگاه نکنید و ترتیب آن ها را به هم نزنید.این کارت ها دارای کد رنگی هستند که با کلید قرمز و آبی مشخص شده اند تا بتوانید طرف های متمایز کارت ها را تشخیص دهید، بنابراین می توانید ابتدا تمام کارت های قرمز را بازی کرده سپس پشت کارت هارا بازی کنید.به این صورت از کلمه تکراری استفاده نمی کنید. همچنین متوجه شده اید که کلمات عمدتا تار و ناخوانا شده اند تا شما بصورت تصادفی کلمات دیگر روی هر کارت را هنگام قراردادن در صفحه نمایش نبینید.

ویدیوی آموزش بازی رمزشکن Decrypto

 
برگه اطلاعات
دسته بندیمهمانی
تعداد بازیکن۳ تا ۸ نفر
مدت زمان بازیکمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۱۲ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيندارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out