بازی ایرانی ژرفاب (Deep Sea Adventure)

بازی ایرانی ژرفاب (Deep Sea Adventure)

بر اساس بازی خارجی Deep Sea Adventure
طراحان بازی : جون و گورو ساساکی
ریسک پذیری – تعامل و همکاری – پیش بینی و تحلیل – برنامه ریزی و تصمیم گیری
تعداد نفرات: 2 الی 6 نفر
زمان بازی: حدود  30 دقیقه
مناسب برای بازیکنان بالای 7 سال

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

220,150 تومان

259,000 تومان

-15%

- +

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی ایرانی ژرفاب (Deep Sea Adventure)
ماجراجویی در دریا، با زیردریایی ژرفاب؛
سوار بر زیردریایی ژرفاب بشید؛ به ژرف‌ترین و عمیق‌ترین نقاط خلیج فارس سفر کنید و با همراهی دوستان تون گنج‌هایی که طی سالیان سال در اونجا مدفون شدند رو پیدا کنید. البته میزان اکسیژن زیردریایی شما محدوده؛ چون همه شما از یک منبع اکسیژن استفاده می‌کنید؛ پس هم هوای دوستانتون رو داشته باشید و هم با همدیگه در پیدا کردن گنج‌های با ارزش رقابت کنید.

بازی ژرفــــاب بر پایه یکی از بازی‌های خارجی به نام Deep Sea Adventure بازطراحی و ساخته شده است.
در بازی ژرفاب، شما و دوستانتان سوار بر زیردریایی ژرفاب می‌شید و به اعماق خلیج فارس سفر می‌کنید. جایی که گنج‌های زیادی انتظارتون رو میکشند. میزان ذخیره اکسیژن شما بسیار محدوده. پس با یاری و همکاری همدیگه مصرف اکسیژن خودتون رو به حداقل برسونید تا بتونید بهترین گنج‌ها رو از زیر آب کشف کنید.

بازی رومیزی، فکری و دورهمی ژرفاب یه بازی ۲ تا ۶ نفره است که برای سن بالای ۷ سال طراحی شده و انجام اون حدود ۳۰ دقیقه زمان می‌بره. در این بازی شما با انداختن تاس به اعماق آب شنا می‌کنید و با جمع‌آوری نشانگرهای زیر آب، امتیاز کسب می‌کنید. هرچه بیشتر به عمق آب شنا کنید، امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. اما هرچه نشانگر و گنج بیشتری از زیر آب جمع کنید، اکسیژن بیشتری از منبع اکسیژن کل گروه استفاده خواهید کرد؛ پس باید مراقب باشید که قبل از تموم شدن اکسیژن با دست پُر به زیردریایی برگردید.

روش بازی
بازیکنان که در واقع یک تیم غواصی هستند بازی را از زیردریایی آغاز میکنند و باید با شنا کردن در اعماق آب و جمع کردن زباله ها گنج های بیشتری به دست بیاورند. در این بازی کارت های کوچکی وجود دارد که نشان دهنده ی عمق دریاست از یک تا چهار. در عمق بیشتر گنج های با ارزش تری وجود دارد. در پشت کارت ها تصویری با میزان ارزش آن گنج وجود دارد.

بازیکنان نوبتشان را با ریختن تاس آغاز می کنند و چون باید به میزان گنجی که دارند از اکسیژن زیردریایی کم کنند نهایت تلاش خود را می کنند تا قبل از تمام شدن اکسیژن به زیردریایی برگردند. وقتی بازیکنی تاس می اندازد و روی خانه های بازی حرکت میکند می تواند تصمیم بگیرد که گنج زیر پایش را بردارد یا نه به مسیر خود ادامه دهد.

قوانین بازی ژرفاب
یادتان باشد که هر بازیکن به میزان گنجی که برمی دارد باید از اکسیژن زیردریایی کم می کند پس این بخش بازی که حفظ اکسیژن زیردریایی است یک بخش گروهی است.
بازیکنان وقتی به هم میرسند از آن خانه میپرند. بازیکنی که کارت گنج را برمی دارد یک کارت ضربدر به جای آن میگذارد و با توجه به ارزش گنجی که برداشته هم از میزان اکسیژن زیردریایی و هم از عدد تاسی که در دور بعد می اندازد کم می شود.

بازیکنان در هر کجای مسیر که باشند قبل از انداختن تاس می توانند اعلام کنند که به زیردریایی برمی گردند یا به پیش روی در اعماق آب ادامه می دهند. بازیکنی که قبل از اتمام اکسیژن به زیردریایی برگردد گنج هایی که برداشته مال خودش می شود و می تواند پشت آن ها را ببیند و بازیکنی که به زیردریایی نرسد آن دور بازی را از دست میدهد و گنج هایش به انتهای مسیر اضافه می شود.
دور بعد را آخرین بازیکنی که به زیردریایی برگشته آغاز می کند. بازی سه راند ادامه دارد و در پایان بازیکنی که بیشترین مقدار گنج را داشته باشد برنده بازیست.

اجزا بازی
۱ برد زیر دریایی (صفحه بازی)
32 کاشی گنج
12 کاشی جاخالی
۶ مهره غواص
۲ تاس ویژه
۱ مهره نشانگر اکسیژن
دفترچه قوانین بازی 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی و مهمانی
تعداد بازیکن۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازیکمتر از ۳۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۷ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيدارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيدارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out