جزیره ممنوعه (Forbidden Island)

جزیره ممنوعه (Forbidden Island)

نو

820,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری جزیره‌ی ممنوعه Forbidden Island

بزنید به دلِ جزیره‌ی ممنوعه!‌ به گروهی از ماجراجویان جسور بپیوندید و 4 گنج مقدس موجود در این بهشت پُرمخاطره را کشف کنید! شما باید یک کار تیمی بی‌نظیر را به نمایش گذاشته و تا پیش از غرق شدنِ جزیره، مأموریت مرگ و زندگی خود را به پایان برسانید! 4 گنج را فتح کنید و پیش از آن‌که در دلِ گرداب فرو روید، جزیره‌ی ممنوعه را برای همیشه ترک کنید!

در این بازیِ «Co-Op»ِ بسیار زیبا -به لحاظ بصری- بازیکنان، با همکاری یکدیگر، به پیرزوی دست می‌یابند، نه با رقابت با یکدیگر! بازیکنان به‌نوبت مهره‌های خود را دورتادور جزیره حرکت می‌دهند. با پیش رفتنِ بازی، کاشی‌های تشکیل‌دهنده‌ی صفحه، یکی یکی غرق شده و کار را برای بازیکنان سخت‌تر می‌کنند. بازیکنان باید با به‌کارگیریِ استراتژی‌هایی هم‌زمان هم از غرق شدنِ جزیره جلوگیری کنند و هم به جمع‌آوریِ گنجینه‌های گران‌قیمتِ جزیره بپردازند. هرچه سطح آب بالاتر می‌آید، کار دشوارتر شده و بعضی‌ها باید از خودگذشتگی کنند!

در مورد کیفیت این بازی می‌توان ساعت‌ها صحبت کرد: کیفیت بی‌نظیرِ جعبه‌ی فلزّی، گنجینه‌های پلاستیکی و مهره‌های چوبی جزیره‌ی ممنوعه و همین‌طور کارت‌های آن، به شکلی است که این بازی را در بین هم‌نوعانش بسیار برجسته کرده و لذّت بسیار زیادی را به بازیکنانش منتقل می‌کند. سطح دشواری بازی را می‌توان تغییر داد و کاراکترهای مختلفی با قابلیت‌های مختلفی را می‌توان برای بازی انتخاب کرد؛ هرچه تعداد بازیکنان بیش‌تر باشد، بازی سخت‌تر و پیچیده‌تر شده و سرعتش نیز بالاتر می‌رود...

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out