آیس کول (ICECOOL)

آیس کول (ICECOOL)

کاهش قیمت !
نو

612,000 تومان

720,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری آیس کول ICECOOL

به زمان استراحت نهار نزدیک می‌شویم، و پنگوئن‌های نوجوان بالاخره به ماهی‌هایی که برای خوردنشان اشتیاق داشتند، خواهند رسید. اما، تعدادی پنگوئن خرابکار وجود دارد که سعی می‌کنند پیش از شروع ساعت نهار، ماهی‌ها را بدزدند؛ ولی آن‌ها یک چیز را فراموش کرده‌اند - مبصر مدرسه!
در هر روز یکی پنگوئن به عنوان مبصر انتخاب شده، تا حواسش به مدرسه باشد. اکنون، تمام نگاه‌ها به او بوده، و زمان، زمان. درخشش او است - برای دستگیر کردن هر پنگوئن خرابکار، به او ماهی اضافه داده می‌شود.
به این ترتیب، مسابقه‌ی هیجان‌انگیزی شکل می‌گیرد - خرابکارها از این اتاق به آن اتاق رفته، و برای دزدی به دنبال ماهی می‌گردند؛ اما مبصر مدرسه در تلاش برای دستگیری آن‌ها است، تا نظم را به مدرسه برگرداند. کدام یک موفق خواهند بود؟!
بازی رومیزی ICECOOL، یک بازی سبک ضربه زدن است، که در آن یکی از بازیکنان در نقش مبصر مدرسه (یا دستگیرکننده، Catcher) و دیگران در نقش خرابکارها (یا فراری‌ها، Runner) با یکدیگر رقابت می‌کنند. مبصر در تلاش برای دستگیری خرابکارهاست تا امتیاز کسب کند. خرابکارها نیز در تلاش برای فرار از دست مبصر و دزدیدن ماهی هستند، تا امتیاز کسب کنند. هرگاه مبصر مدرسه هر کدام از خرابکارها را حداقل یک‌بار دستگیر کند، یا یکی از خرابکارها از هر سه دری که داخل اتاقشان ماهی است، عبور کند، یک دور بازی به پایان می‌رسد. هر کدام از بازیکنان یک بار مبصر شده، و در پایان، بازیکنی که بیشترین امتیاز را روی کارت‌های ماهی خود داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود. پنگوئن‌ها را می‌توان با ضربه زدن، به یک مسیر مستقیم هدایت کرد، یا حرکت قوسی‌شکل به آن‌ها داد، و یا حتی از روی دیوارها پراند! بازیکنان باید هرچه در توان دارند، و به ذهنشان می‌رسد را به کار گیرند، تا در این بازی جذاب و پرهیجان، بیشترین امتیاز را کسب کنند. این بازی فقط Cool نیست؛ ICE COOL است!

بوردگیم آیس‌کول از بازی‌های سبک خانوادگی (Family) و کودکانه (Children) است. از جمله مکانیزم‌های این Board Game می‌توان به Area Movement و Take That اشاره کرد.


 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۴ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۶ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
كارت در بازيدارد
صفحه در بازیدارد
تاس در بازيندارد
مهره و آدمك در بازيدارد
توكن در بازيندارد
تايل هاي مقوايي در بازيندارد
مجسمه هاي مينياتوري در بازیندارد
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out