بلیت حرکت: نسخه آسیا (Ticket to Ride: Team Asia)

بلیت حرکت: نسخه آسیا (Ticket to Ride: Team Asia)اکسپنشن یا توسعه بازی بلیط حرکت (به تنهایی قابل بازی نیست)

اطلاعات بیشتر

کاهش قیمت !
نو

238,000 تومان

280,000 تومان

-15%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر


Ticket to Ride Map Collection: Volume 1 - Team Asia & Legendary Asia

مجموعه‌ی نقشه برای بلیت حرکت: نسخه ۱ - Team Asia و Legendary Asia

مجموعه نقشه‌های بازی فکری Ticket to Ride از شرکت Days of Wonder، نام مجموعه‌ای از توسعه‌های این بازی است که همگی شامل یک صفحه‌ی بازی دوطرفه، همراه کارت بلیت‌های مربوط به آن، و قوانین اختصاصی برای نقشه‌ی جدید است.
مجموعه‌ی شماره یک از این نقشه‌ها برای بازی رومیزی Ticket to Ride، با عنوان Team Asia & Legendary Asia، نام مجموعه‌ای است که در آن دو سری قوانین جدید برای بازی در بزرگ‌ترین قاره‌ی دنیا، طراحی شده است.

۱- توسعه‌ی Team Asia، طراحی‌شده توسط Alan R. Moon: چهار یا شش بازیکن، در تیم‌هایی دونفره با یکدیگر رقابت می‌کنند، به صورتی که هم‌تیمی‌ها کنار یکدیگر دور میز نشسته‌اند. هر بازیکن تعدادی کارت قطار و بلیت اختصاصی برای خودش دارد. هم‌چنین، تعدادی کارت قطار و بلیت مشترک نیز در نگهدارنده‌ای بین هم‌تیمی‌ها قرار گرفته است، و هر کدام از بازیکنان تیم امکان استفاده از این کارت‌ها را دارند.
زمانی که بازیکنان کارت قطار برمی‌دارند، باید یکی از کارت‌ها را در دست خود، و دیگری را در مکان مشترک قرار دهند (مگر این که کارت انتخابی لوکوموتیو باشد، که در این صورت باید در مکان مشترک قرار گیرد). زمانی که یکی از بازیکنان، کارت بلیت برمی‌دارد، اولین کارتِ نگه‌داشته‌شده باید در مکان مشترک، و بقیه‌ی کارت‌ها در دست بازیکن قرار گیرد. بازیکنان در نوبت خود می‌توانند به جای یکی از نوبت‌های بازی‌شان، دو کارت بلیت را از دست خود به مکان مشترک منتقل کنند. امتیاز تیم‌ها از مجموع امتیاز اعضای آن محاسبه شده، و تیمی که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد، برنده‌ی بازی خواهد شد.
۲- توسعه‌ی Legendary Asia، طراحی‌شده توسط Francois Valentyne: تنها تفاوتی که این بازی با نسخه‌های دیگر دارد، این است که مسیرهای کوهستانی به بازی اضافه شده است، که روی یک یا چند خانه از مسیر، علامت X نشان داده شده است. زمانی که بازیکنان قصد ساختن مسیرهای کوهستانی را دارند، باید یکی از قطارهای رزرو خود را در نقاط کوهستانی قرار داده، و به ازای هر کدام ۲ امتیاز دریافت کنند؛ اما تا انتهای بازی دیگر به قطار استفاده‌شده دسترسی نخواهند داشت. بازیکنی که بیشترین شهر را به وسیله‌ی یک شبکه‌ی پیوسته به هم متصل کرده باشد، ده امتیاز با عنوان «Asian Explorer» دریافت می‌کند. نسخه‌ی اصلی بوردگیم «تیکت تو راید»، و یا نسخه‌ی اروپای این Board Game، پیش‌نیاز استفاده از نقشه‌های این بسته‌ی الحاقی هستند.

 
برگه اطلاعات
تعداد بازیکن۲ تا ۶ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازینیمه سبک
گروه سنی۸ سال به بالا
نیاز به زبان انگلیسیبی نیاز
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out