شازده کوچولو :برایم سیاره ای بساز (The Little Prince: Make Me a Planet)

شازده کوچولو :برایم سیاره ای بساز (The Little Prince: Make Me a Planet)

کاهش قیمت !
نو

175,500 تومان

195,000 تومان

-10%

این محصول در انبار موجود نیست

انتخاب برای مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

بازی فکری شازده کوچولو

The Little Prince: Make Me a Planet

رتبه کلی: ۸۷۱
رتبه خانوادگی: ۱۸۹
درجه سختی بازی: ۱.۶/۵

در بازی کارتی شازده کوچولو، برایم سیاره بساز!! هر بازیکن سیاره‌ی خودش را خواهد ساخت، برای تامین یک خانه‌ی مناسب برای حیوانات دوست داشتنی شازده کوچولو- روباه، گوسفند، فیل و مار- باید مطمئن شد که تعداد درخت‌ها و آتشفشان‌ها به اندازه باشند.
هر دور بازی یک شروع کننده دارد، اولین شروع کننده یکی از ۴ ستون کاشی‌ها را انتخاب می‌کند و به تعداد بازیکنان از آن ستون کاشی بر می‌دارد. او یکی از کاشی‌ها بر می دارد و اجازه می‌دهد تا بازیکنان دیگر هم یکی از کاشی‌ها را انتخاب کنند. این بازیکن جدید، کاشی را بر می‌دارد و شروع به ساختن سیاره‌ی جلوی رویش می‌کند. این روند ادامه پیدا می‌کند تا همه‌ی بازیکنان یک کاشی بردارند. آخرین بازیکن، تنها کاشی مانده را بر خواهد داشت.
برای جبران این موضوع، آخرین بازیکن، شروع کننده‌ی دور جدید بازی خواهد بود.
درختان بر روی برخی از کاشی‌ها می‌رویند و اگر تعداد آنها زیاد شود اصلا خوب نیست!!! اگر بازیکنی ۳ درخت بر روی سیاره‌اش داشته باشد، کاشی‌هایی که این درختان را دارا بوده‌اند، باید به پشت برگردانده شوند. در این صورت این کاشی‌ها تا پایان بازی امتیازی کسب نخواهند کرد.
در پایان بازی، چهار کاراکتر، در چهار گوشه‌ی سیاره‌ی تشکیل شده قرار خواهند گرفت و حکم خواهند کرد که چه کاشی‌هایی مربوط به هر بازیکن، چه امتیازاتی را نصیب او کرده است.
اما همه چیز اینجا به پایان نمی‌رسد، بازیکنی که بیشترین تعداد آتشفشان‌ها را دارد، به تعداد آن آتشفشان‌ها از امتیازش کسر خواهد شد.
بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌ است برنده نهایی بازی خواهد بود. 
برگه اطلاعات
دسته بندیخانوادگی
تعداد بازیکن۲ تا ۵ نفر
مدت زمان بازی۳۰ تا ۶۰ دقیقه
پيچيدگي و سختي بازیسبک
گروه سنی۸ سال به بالا
مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
0 تومان Total

Check out